Švenčionių rajone nuo kelio nuvažiavo ir į medį rėžėsi keleivinis autobusas: vairuotojas žuvo

Grįžti į straipsnį

koronos atgarsiai arba kolektyvine atsakomybe

koronos atgarsiai  arba kolektyvine atsakomybe   portretas
itariu vairuotojas buvo tvirtai itikintas i mokesla...a daba dar biski pasivakcinuokim kazkuom nuo kazko ir paime riebia paskola pasirasykim po privaloma abonementa ir sudarykit aferistiska sutarti su elektrikais aferistais...ir nieko cia asmenisko tiesiog tebunie jums bankomatu gerove..

kaip manot

kaip manot portretas
vakcinyte... privaloma forma... dasidejo prie geroves aferistu tam ka sazininga zmogu su visu autobusu i medi ivaryt ??....gink dieve as nieko nesakau ir nemanau nes nenoriu kad man gerbiama geroves prokurore uz kitaip mastyma man paskirtu priverstini medikamentini gydima... nereikia as suprantu kad zmogu uzbadyt ir mirtinai uzpist mokesciai yra geris...geris...aferistai elektrikai , PSD nuostabus geris kuris pasak arkledantes PSD yra bet jis niekaip nesusijes su gydimu...

Vairuotojo

Vairuotojo portretas
oficiali darbo pamaina 13 ir 15 valandu. Uz vos MMA,kurio dar ir negauna,nes vyrauja neteisetas atsiskaitymas uz kilometrus ar procentus nuo frachto. O ir tu oficialiu valandu juk neuztenka! Visur verciama uz reisa atsiskaityti,piltis degalu,priziureti TP jau ne darbo laiku.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis   \\\\\...///// portretas
NUOVARGIS.___Darbas darbu,o sugrįžus į parką dar turi atsiskaityti su pinigais (konduktorius Tarybinė atgyvena),dar pasiremomtuoti busą,nes šaltkalviai prabanga,o jei jie ir yra tai turi jiems papildimai į kišianiuką iš savo "riebios" algos,tai irrrrrrrrrrrr.........................Pasijuoksit?-žinau,teko tą duoną krimsti,namo grįžti žemė siūbuoja.

Galerijos

Daugiau straipsnių