Buvęs Kėdainių ligoninės direktorius bus teisiamas dėl kyšininkavimo

Grįžti į straipsnį

jk

jk portretas
Na palyginti su Masiulio dežute tai cia skatikai už kuriuosir baudžia vogt reik milijonais kaip elektrikai ,pavoge 160mln.tai niekai atiduos mirusiems po 15 metų,o už 100eurų reik bausti,šlykšti mūsų valdžiuke

keidanskas

keidanskas portretas
Kodėl kyšio davėjai užslaptinti kaip kokie kagebistai?Būtų įdomu pamatyt tą ne mažiau 100-o jaurų davusią žmotę .Šiaipsau,aha,dėl sportinio interesoDėl tualetinio popieriaus tiekimo ar skudurų grindų plovimui ji ten varžėsi teikdama tokį honorarą?.

Bus daromas nupirktas

Bus daromas nupirktas portretas
Cirkas??jokiu turto konfiskavimu,ar realiu bausmiu,prie sio teismo,tikrai nebus...

na

na portretas
na va kaip galima patikėti medikais, viską daro pinigai, čia ir taip kaip per kovidą visi medikai stojo Reklamai Petis už petį ...lindėjo TV ekranuose kiekvieną dieną susižėrė milijoną...vat ir Reklama baigėsi..kur pinigai sako draugų nėra...kur pinigai galima ir tautą dūrinti...kas nutiko ir su kovidu. Malė ir malė "Š" kiekvieną dieną...dėl savo gerovės...kur tai matyta Petingieji medikai...siūlė cwepelinus, 100 eurų. Gėda, kad viskas pagrįsta melagystėmis.

taip

taip portretas
nepasidalyje konkurentai duod darbo teismam/ kurie atsidekodami proteguoja stukacius i ta vieta iki sekancio konkurento ir tttpz=0

kur

kur portretas
masiulis

Anonimas

Anonimas portretas
kai pradės iš tokių konfiskuot turta kiti bijos imt ir baigtusi kišių ėmimai ,bet matomai paliestu ir įstatimu priemėjus tai tokių įstatymu ir nepriima.

Galerijos

Daugiau straipsnių