Į Moldovą gabentuose langų rėmuose – 1,6 mln. eurų vertės cigarečių kontrabanda

  • Teksto dydis:

Muitinės kriminalistai Raigarde sulaikė į Moldovą gabentus plastikinius langus, kurių rėmuose rastos slėptuvės su 1,6 mln. eurų vertės cigarečių kontrabanda.

Kaip pirmadienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba, Moldovos piliečio vairuojamas krovininis automobilis „Mercedes Benz“ su puspriekabe į Raigardo kelio postą atvažiavo vasario 9 dienos vakarą. Mašinos vairuotojas deklaravo tranzitu per Lietuvą į Moldovą ketinantis gabenti 170 plastikinių langų.

Pasak tarnybos, „Mercedes Benz“ maršrutas buvo ilgas ir sudėtingas – iš Lietuvos automobilis būtų važiavęs į Lenkiją, Slovakiją, Vengriją ir Rumuniją.

Muitinės pareigūnai mašiną, kaip ir kitus krovininius automobilius, patikrino rentgeno kontrolės sistema. Nors pareigūnams kilo įtarimų, jog prekės gali būti tik maskuotė cigarečių kontrabandai, galutinai tuo įsitikinta tik detaliai patikrinus – išardžius keletą langų rėmų.

Jų viduje rasta baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“ kontrabanda. Preliminariais pareigūnų vertinimais, vilkiku galimai gabenta apie 400 tūkst. pakelių rūkalų, kurių vertė su mokesčiais – daugiau nei 1,65 mln. eurų. Tačiau, kaip skelbiama, galutinis sulaikytų cigarečių kiekis ir vertė paaiškės tik išardžius visus langų rėmus.

MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl cigarečių kontrabandos, jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai. Vilkiko vairuotojas Kauno apylinkės teismo sprendimu suimtas mėnesiui.NAUJAUSI KOMENTARAI

?

? portretas
O nebando išsiaiškint to pogrindinio fabriko Lietuvoje kuriame gaminamos tos cigaretės? Ar nebando demaskuoti tos spaustuvės Lietuvoje kuri spausdina suklastotas banderoles?

Anonimas

Anonimas portretas
na ir ka ? imk mašina ir...toliau varyk kontrabanda... KADA PAGALIAU bus atimamos [konfiskuojamos ] furos ir sodinami kontrabandininkai ?
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių