Įmonėje rasta pasiklausymo įranga: kažkas rinko informaciją apie moters asmeninį gyvenimą?

Raseinių įmonėje rasta pasiklausymo įranga.

Kaip pranešė policija, antradienį, 8.30 val., įmonėje rastas, įtariama, pasiklausymo įrenginys, kuriuo galimai buvo neteisėtai renkama informacija apie 41 metų moters  privatų gyvenimą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo.

Tas, kas neteisėtai rinko informaciją apie privatų asmens gyvenimą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Už šią veiką atsako ir juridinis asmuo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Raja

Raja portretas
Seiki zmonija. Galiu papasakoti. Dazniause renka informacija. Kaip kam reikalingas tavo turtas visi dalykai susiija su korupcija.Del namu valdu uzvaldymo arturto reketo. Kedainiose ira vienas . Kuris kaskaip tas nieksas dieba valdzioj visur prieina. O tie kurie zino apie ji tai jis ir pamoka visiems kad niekas neitartu. Jis gyvena tas aperistas kedainiose Akademijoj . Varda ir pavarde zino geliu krakiu pardaveja jis su karpom . Man prasitare pies perkan namo pasake man bus viskas. Santazuosiu. Per aplinkinius kaimynus ir is praeities zmonis. Sake tas zmogus visoj lietuvoj santazuoja zmonis. Ir ta kur seka anto zmogaus visa suda paskui pila panaudodams. Ar tiek kieti zmonys uzsiima tokiom nesamonem . As zikau ifomacines zines irgi apie jiu gyvenima. Kaip man kenke ir as viska zinau bet kasitaip ant visu tie korumpuoti dirtu nesitikiejau.jai valdzia toke ira tai nekas lietuvai.

Kaunietė

Kaunietė  portretas
Aš irgi žinau, kas tuo užsiima.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek vyksta visokių tra tra tra tose įmonėse, va ir čia ne kitaip kaip toks atvejis.
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių