Nakvynės namų gyventojų košmaras tęsiasi: šįkart turėjo atlaikyti moters akmenų ataką

  • Teksto dydis:

Panevėžio nakvynės namų gyventoja tik paleista iš areštinės surengė dar didesnį išpuolį. Šįkart moteris prisinešė akmenų ir juos svaidė į langus, liejosi kraujas, pasakojama LNK reportaže.

Nei didelis angelas, stovintis Panevėžio nakvynės namų kieme, nei administracijos sustatyti ant  palangių maži angeliukai per išpuolį, deja, langų stiklų neapsaugojo. Antra vertus, žmonių aukų nėra.

„Pradėjo mėtyti akmenis į langus. Iš pradžių puolėme į paniką, išsigandome. Mes iškvietėme policiją, bet ji labai ilgai neatvažiavo “, – pasakojo nakvynės namų socialinė darbuotoja Reda Zimnickienė.

Policija, greitoji, ugniagesiai maršrutą dėl tos pačios moters seniai žino, o pagalbos laukiantiems laikas stovi.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

„Pavojinga dirbti. Matote, stiklai dužo, pažiro ir ant kompiuterio, ir ant jos pačios – visur“, – sakė nakvynės namų bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas Darius Mikalajūnas.

Kas papuolė po ranka, tą ir mėtė. Iš pradžių skaldeles, o paskui – ir stambesnius akmenis.

 

Pati viena šturmavo 32-ejų irgi tų pačių nakvynės namų gyventoja. Ji ką tik paleista iš areštinės, nes peiliu buvo subadžiusi kaimyno duris ir grasino kitiems gyventojams.

„Kas papuolė po ranka, tą ir mėtė. Iš pradžių skaldeles, o paskui – ir stambesnius akmenis“, – pasakojo D. Mikalajūnas.

Išpuolis tęsėsi maždaug 20 minučių, nes pasibaigus skaldai, moteriai prireikė atsinešti akmenų.

„Išdaužė šešis langus, ir durys yra apgadintos, ir net siena jos pačios krauju aptaškyta“, – komentavo D. Mikalajūnas.

Policija girtą ir siautėjančią moterį išvežė į ligoninės priimamąjį, nes reikėjo sutvarstyti stiklų supjaustytas rankas. Naktis praėjo ramiai, nes moteris į nakvynės namus negrįžo.

„Ji pas mus gauna laikino apnakvyndinimo paslaugą. Tai reiškia, kad ji nuo 20 val. iki 8 val. ryto gali ateiti pernakvoti, kad žmogus neliktų gatvėje“, – sakė nakvynės namų vedėja Neringa Ramaškienė.

Išdaužė šešis langus, ir durys yra apgadintos, ir net siena jos pačios krauju aptaškyta.

 

Kadangi nakvynės namai kad ir kaip įbauginti benamės nakčiai nepriimti negali, nusprendė daryti užrakinamus vartus. Ir įleisti pavojingą gyventoją tik per kameras pamačius jos būseną – išgėrusi ar blaivi. Pastarosios būsenos moteris nakvynės namų gyventojams siaubo nekelia. Kadangi benamė priklausomybės nuo alkoholio gydytis nesutinka, nakvynės namai pradėjo žygius, kaip tą padaryti priverstinai, kad neįvyktų tragedija. Ir niekuo dėtiems darbuotojams bei kitiems nakvynės namų klientams grįžtų normalus gyvenimas.

„Pastaruoju metu mes labai intensyviai bendraujame tiek su savivaldybe, tiek su prokuratūra. Nusiuntėme raštus, dabar laukiame atsakymo“, – atviravo N. Ramaškienė.

Visiems nakvynės namų darbuotojams pirmą kartą išdalyti pavojaus pulteliai.   NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
o dabar is savo lesu ir istiklina,o jai neturi pinigu viesieji darbai ir problema ispresta...

Linksmoji Jadzė

Linksmoji Jadzė portretas
Įtraukim ją į šeimų maršų aktyvą , lai dirba drauge su Raimondu bei Celofanu, Gibonu, bus užsiėmusi geru kūrybiniu darbu, nebus laiko daužyti .
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių