Pasieniečiai sulaikė 1,2 tūkst. kontrabandinių cigarečių, gabentų bepiločiu orlaiviu, balionu

  • Teksto dydis:

Šalčininkų rajone ir Druskininkuose, pareigūnai sulaikė ir konfiskavo  bepiločiu orlaiviu ir  meteorologiniu balionu gabentas kontrabandines cigaretes.

Kaip penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Šalčininkų rajone pasieniečiai perėmė iš Baltarusijos įskridusį bepilotį orlaivį su 700 pakelių. Taip pat, šalia Druskininkų, miškuose rado meteorologiniu balionu atskraidintą krovinį su 500 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Trečiadienio naktį, Purvėnų pasieniečiai nustatė specifinį, bepiločiams orlaiviams būdingą garsą sklindantį iš Eišiškių miesto apylinkių. Netrukus pasitelkus naktinio matymo įrangą  užfiksuota ir skraidyklė su prikabintu ryšuliu.

VSAT pareigūnams panaudojus dronų blokavimo įrangą, skraidyklė pakeitė kryptį ir ėmė leistis žemyn. Tuomet, kruopščiai apžiūrėję vietovę už 400 metrų nuo sienos su Baltarusija pasieniečiai aptiko ir garso šaltinį – nutupdytą bepilotį orlaivį.

Prie orlaivio buvo pritvirtintas balta polietileno plėvele apvyniotas ryšulys, o jame 700 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Tuo metu dar vieną mėginimą pasipelnyti iš kontrabandos trečiadienį fiksavo Druskininkų užkardos pareigūnai. Jie patruliuodami prie valstybės sienos su Baltarusija, miškingoje vietovėje aptiko plačiai pasklidusias lateksinio baliono draiskanas.

Netrukus pasieniečiai rado ir juodu polietilenu apvyniotą ryšulį. Prie jo dar buvo likusi meteorologinio baliono dalis – laikiklis, prie kurio tvirtinamas cigarečių ryšulys, su paties baliono atplaiša.

Apžiūrėję ryšulį, pasieniečiai jame rado 500 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
1,2 tūstančio CIDAREČIŲ - TAI BUS 60 PAKELIŲ , ŽURNALIŪGOS , PRIEŠ RAŠINĖDAMI PASITIKRINKIT , KĄ SAPALIOJAT .

Pilietis

Pilietis portretas
Vietoj to kad mažint akcizus taip pat mažinant kontrabanda, musu valdžios glušiai juos didina

tadas ukrainos laikrascio zurnalistui

tadas ukrainos laikrascio zurnalistui portretas
tai sakai orlaivis....
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių