Miške pasieniečiai su įkalčiais sučiupo savo nuolatinį „klientą“

  • Teksto dydis:

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos pasienio rinktinės Purvėnų užkardos pareigūnai su įkalčiais sučiupo Eišiškių gyventoją. Pasieniečiams jau pažįstamas kontrabandininkas šį kartą gabeno 1 tūkst. pakelių baltarusiškų rūkalų.

VSAT duomenimis, turėdami išankstinės informacijos, kad Varėnos rajono miške ties Strėžiūnų kaimu ima „dygti“ cigaretės, antradienio popietę ta kryptimi nuskubėjo Purvėnų pasienio užkardos patrulių ekipažai.

VSAT pareigūnai, tarp kurių buvo ir kaimyninės Tribonių užkardos kinologas su tarnybiniu šunimi, blokavo rajoną. Netrukus minėtame miške, už 600 m nuo valstybės sienos, pastebėjo vyrą. Perregima polietileno plėvele apsuktais nešuliais apsikrovusį asmenį pasieniečiai sulaikė.

10-tyje nešulių buvo 1 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis. Jų nešikas – jau ne pirmąsyk VSAT pareigūnams įkliūvantis 43-ejų Eišiškių miestelio gyventojas.

Pasieniečiai nustatė, kad vyras atsidūrė valstybės sienos apsaugos zonoje, nors nėra įtrauktas į asmenų, turinčių tokią teisę, sąrašą.

Dėl pakartotinio akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką ir dėl pasienio teisinį režimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimo Purvėnų pasienio užkardoje pradėtos administracinės teisenos. Sulaikytajam eišiškiečiui įteiktas šaukimas po keliolikos dienų atvykti į šią užkardą, kai ten bus nagrinėjama jo administracinė byla.

Už cigaretes vyro laukia bauda nuo 5 tūkst. 760 iki 6 tūkst. eurų, o už buvimą sienos apsaugos zonoje be VSAT leidimo – įspėjimas arba 40–90 eurų bauda.

Cigaretės laikinai saugomos Purvėnų pasienio užkardoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

dzo

dzo portretas
reikia greitai eiti i pogrindy, kap kamunistaj prie smetonos

Neįgali sistema,

Neįgali sistema, portretas
Pagavo,paleis,po savaitės vėl pagaus,ir ką?Nejaugi tam šūdgabaliui negalima bent apykojės užmaut??
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių