Pasienyje su Baltarusija apgręžti du neteisėti migrantai

  • Teksto dydis:

Lietuvos pasienyje su Baltarusija per pastarąją parą apgręžti du neteisėti migrantai, šeštadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Tarnybos duomenimis, padidėjęs migrantų srautas išlieka Latvijos ir Lenkijos pasienyje su Baltarusija: Latvijos pareigūnai penktadienį apgręžė 16, Lenkijos kolegos ketvirtadienį – 61 migrantą.

Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 33 neteisėtiems migrantams. Tai mažiausi skaičiai nuo migrantų antplūdžio į Lietuvą 2021 metais.

Pernai pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neįleido daugiau kaip pustrečio tūkstančio užsieniečių.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Tuomet iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Per šį laikotarpį Lietuvos pasieniečiai migrantus apgręžė beveik 22 tūkst. kartų. Kai kurie užsieniečiai ne po kartą bandė neteisėtai kirsti sieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas

Jonas portretas
Gal ten kokie daktarai ar mokslininkai prašosi reikia priimti.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių