Prokurorai prašo suimti Š. Stepukonį: į Lietuvą grįžo pats?

Prokurorai prašo suimti kelių dešimčių milijonų eurų pasisavinimu įtariamą, savaitgalį sulaikytą buvusį investicijų bendrovės „BaltCap“ fondo partnerį Šarūną Stepukonį.

Prašymas pirmadienį bus nagrinėjamas Vilniaus miesto apylinkės teisme, BNS patvirtino teismo atstovas Giedrius Janonis.

Prašomo suėmimo laikotarpį ketinama įvardinti per teismo posėdį.

Žiniasklaida pirmadienį paskelbė, kad Š. Stepukonis buvo sulaikytas šeštadienį, jį jau apklausė Lietuvos teisėsaugos pareigūnai.

„Verslo žinių“ naujienų portalo žiniomis, Š. Stepukonis šiomis dienomis pats savo noru grįžo į Lietuvą iš Ukrainos, kur pastaruoju metu buvo.

Teisėsauga buvo paskelbusi buvusio „BaltCap Infrastructure Fund“ partnerio paiešką.

Š. Stepukonio atžvilgiu atliekami du ikiteisminiai tyrimai, juos kontroliuoja Europos prokuratūra. Viename tyrimų jis yra pripažintas įtariamuoju dėl neteisėto daugiau nei 27 mln. eurų pasisavinimo.

Kitas, dar 2022 metais nutrauktas ikiteisminis tyrimas, susijęs su 3,9 mln. eurų pervedimu Š. Stepukoniui iš vienos Lenkijos įmonės už neva akcijų pardavimą, buvo atnaujintas praėjusią savaitę.

Šiuo metu sprendžiama, ar šiuos tyrimus sujungti. Abu juos atlieka Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

Bent dalį pasisavintų pinigų Š. Stepukonis, spėjama, pralošė kazino. Teisėsaugos pareigūnai kol kas neatskleidžia, kokią sumą pralošė Š. Stepukonis, ir ar dalį pasisavintų pinigų jis tebeturi.

Daugiau informacijos teisėsauga žada paskelbti vėliau pirmadienį.

Pirmasis apie Š. Stepukonio sulaikymą pranešė naujienų portalas „15min“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuomone

Nuomone portretas
Greičiausiai niekur ir nebuvo.Reikėjo laiko sustumdyti situaciją visiems naudos gavėjams ..susiderino ir išlindo traukinys .Ar sunku porą metų pasėdėti už milijonus,juk jis ne už dyką ponams pinigus plovė.

joooo įsakymą gavo iš tvarto o toks vyras grąžus nu

joooo įsakymą gavo iš tvarto o toks vyras grąžus nu  portretas
lapačka , gaila turės numirti už partija, kas daugiausiai gaila, kad ir jo tėvas tiek metų dirbes žmonėm kartu su juo turbūt turės į vieną duobe, nu geriausiu atveju abudu užsprings snargliais, o dievybė nesvietiška, kriokikes jau užsakytos prie bendro kapo

cha

cha portretas
taigi j9is nebego o tik vaziavo kuruoti darzelio projekta i buca tad vargsui viska ir suverte tikedamiesi kad ant minos pats uzlips :D
VISI KOMENTARAI 28

Galerijos

Daugiau straipsnių