Smūgis narkomafijai: teisėsauga neleido į rinką patekti daugiau nei kilogramui kanapių

  • Teksto dydis:

Marijampolės pareigūnai sustabdė automobilius, kuriuose aptikta per kilogramas narkotikų.

Kaip pranešė Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, kriminalistai surengtos slaptos operacijos metu išardė didelių kiekių narkotinių bei psichotropinių medžiagų tiekimą į Marijampolės apskritį vykdančių asmenų veiklą. Kriminalistų atlikto tyrimo metu buvo nustatyta narkotikų tiekimo į Marijampolės apskritį schema.

Slaptos operacijos metu patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „VW CC Sport“, kurio 30-metis vairuotojas gabeno 100 gramų ką tik įsigytos narkotinės medžiagos – kanapių. Tuo pačiu metu buvo sulaikytas ir narkotines medžiagas platinęs 23-ejų vyriškis.

Vėliau buvo sulaikytas ir minėtam narkotinių medžiagų platintojui kvaišalus tiekęs 20-metis vyriškis, kuris nuomotu automobiliu gabeno daugiau nei kilogramą platinimui skirtos narkotinės medžiagos – kanapių.

Dėl įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dešimties metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
Jau kad smogė tai smogė, kaip uodas šešta koja drambliui...

Valdas

Valdas portretas
Va čia tai "smūgis" , pagal antraštės pradžią pagalvojau kad tona atėmė.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių