STT pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Ukmergės rajono tarybos narių kanceliarinių išmokų

  • Teksto dydis:

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pirmadienį informavo pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl praėjusios kadencijos Ukmergės rajono tarybos narių naudotų kanceliarinių išmokų.

„Rugsėjo 29 dieną buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, siekiant patikslinti gautą informaciją ir įvertinti, ar nebuvo piktnaudžiaujama Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariams skiriant išmokas su jų, kaip tarybos narių, veikla susijusioms išlaidoms apmokėti“, – BNS sakė STT atstovė Julija Gorovniovaitė.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl turto pasisavinimo, piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo.

Šiuo metu STT ikiteisminius tyrimus atlieka dėl 13 savivaldybių tarybos narių išmokų: Šiaulių miesto, Mažeikių rajono, Neringos, Šilutės rajono, Pagėgių, Kauno miesto, Kauno rajono, Jonavos rajono, Ignalinos rajono, Vilniaus miesto, Lazdijų, Alytaus, Ukmergės rajonų.

Tyrimas pradėtas visuomenininkui Andriui Tapinui su komanda toliau viešinant informaciją apie šalies savivaldybių tarybų narių išlaidas.

Kaip ir kitose savivaldybėse, publikacijoje daugiausia dėmesio skiriama Ukmergės tarybos narių atsisakymams už kurą, kai tam naudojama po keliolika skirtingų bako kortelių.

Tyrimus dėl galimai pažeisto viešojo intereso skiriant išmokas savivaldybių tarybų nariams atlieka ir prokuratūra.

Šalyje kilus politinei krizei dėl tarybų narių kanceliarinių išlaidų, valdantieji konservatoriai pasiūlė rengti pirmalaikius Seimo rinkimus, tačiau parlamentas tokią iniciatyvą atmetė, o atsistatydinti iš pradžių žadėjusi premjerė Ingrida Šimonytė to nepadarė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Algirdas

Algirdas portretas
Gerbiami informacijos pateikėjai, gal apsižiūrėkit tekstą prieš viešinant: "Kaip ir kitose savivaldybėse, publikacijoje daugiausia dėmesio skiriama Ukmergės tarybos narių atsisakymams už kurą, kai tam naudojama po keliolika skirtingų bako kortelių."-dvi klaidos viename sakinyje...būkim biedni, bet gal nors raštingi...

bigcatwar

bigcatwar portretas
Ar galima paprasyti p.Tapino ,kad pasidometu Kretingos isrinktuju cekiuku reikalais,gal spaudoj atsiras ir idomesniu dalyku...
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių