Teismui perduota byla, kurioje Alytaus ligoninės vairuotojas kaltinamas sukčiavimu

  • Teksto dydis:

Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Virgilijus Lazauskas su kaltinamuoju aktu teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje Alytaus ligoninės vairuotojas galimai klastojęs kelionių lapus kaltinamas sukčiavimu.

Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus tyrėjai.

Baudžiamosios bylos duomenimis, laikotarpiu nuo 2019 m. sausio iki 2021 m. rugsėjo mėnesio vienas Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės vairuotojas kaltinamas dviejų reanimobilių ir vieno automobilio kelionės lapų klastojimu. Vyras galimai apgaule savo naudai įgijo svetimą didelės vertės turtą – kurą – už daugiau kaip 37,5 tūkst. eurų sumą.

35 metus ligoninėje dirbęs asmuo, pildydamas kelionės lapus, įrašė į juos tikrovės neatitinkančius duomenis – neįvykusius maršrutus ir ridą, kurie neatitiko automobilyje įrengtos GPS sistemos duomenų. Tokiu būdu vairuotojas padidindavo transporto priemonių kuro sąnaudas, suklastotus kelionės lapus pateikdavo buhalterinę apskaitą tvarkančiam darbuotojui, kuris, nieko neįtardamas, nepagrįstai nurašydavo kurą.

Už tai, kad apgaule savo naudai įgijo svetimą Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninei priklausantį didelės vertės, viršijančios 400 MGL, bet neviršijančios 900 MGL, turtą ir klastojo automobilių ridas, buvusiam darbuotojui pareikšti kaltinimai dėl sukčiavimo ir transporto priemonės ridos suklastojimo.

Anksčiau neteistas Alytaus miesto gyventojas nepripažįsta savo kaltės dėl abiejų nusikalstamų veikų.

Minėta ligoninė šioje baudžiamojoje byloje yra pareiškusi civilinį ieškinį daugiau kaip 34 tūkst. eurų sumai.

Kauno apygardos prokuratūros prokuroro nutarimu, kaltinamajam ir jo sutuoktinei priklausančiam turtui yra skirtas laikinas nuosavybės teisės apribojimas.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkaip tai nesitiki,kad paprastas ligoninės šoferukas tiek prisukt tūkstančių per kelionės lapus galėjo.Ten ligoninėje matomai kietesnis kurmis yra ,kurio urvai labiau vingiuoti.Per du metus su reanimobiliu tiek prisuko...Valdžia atseit nematė tų GPS'o parodymų.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių