Sandanso kino festivalyje M. Kavtaradzė apdovanota už geriausią režisūrą

  • Teksto dydis:

Sandanso kino festivalyje režisierė Marija Kavtaradzė pelnė apdovanojimą už filmo „Tu man nieko neprimeni“ režisūrą, pranešė kino gamybos kompanija „M–Films“.

Prestižiniame JAV vykstančiame festivalyje įvyko pasaulinė šio filmo premjera. Lietuvoje filmas turėtų pasirodyti rudenį.

„Dar sunku patikėti, kad pirmasis filmo pasirodymas pasauliui – toks sėkmingas. Esu dėkinga visai filmo komandai ir kiekvienam atskirai už šią kūrybinę kelionę kartu. Prasideda kitas etapas – filmas sutinka žiūrovą. Neįtikėtina, kad „Tu man nieko neprimeni“ iškart sulaukė tokio didžiulio įvertinimo būtent mano svajonių festivalyje – Sandanse“, – atsiėmusi apdovanojimą sakė režisierė.

Meilės dramoje pasakojama apie šiuolaikinio šokio šokėjos Elenos ir gestų kalbos vertėjo Dovydo susitikimą bei judviejų ryšį – dinamišką, betarpišką, iš platoniško virstantį romantiniu. Tačiau gilėjant ryšiui kartu tampa vis sudėtingiau aukotis ir ieškoti kompromisų – kiekvienas yra priverstas ieškoti savo dosnumo kitam ribų.

M. Kavtaradzė yra ir filmo scenarijaus autorė.

Tai antrasis režisierės pilnametražis darbas.

Sandanso kino festivalis yra kasmetinis didžiausias nepriklausomo kino renginys JAV, vykstantis nuo 1978-ųjų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių