Adventinis miestelis kviečia pasiruošti šventėms kartu

  • Teksto dydis:

Adventas – susikaupimo, apmąstymų ir ramybės metas, taip pat, tai ir pasiruošimo didžiosioms šventėms laikas. Lietuvos etnografijos muziejus Rumšiškėse gruodžio 16–17 dienomis kviečia pasiruošti šventėms kartu į vienintelį tokį adventinį miestelį Lietuvoje, kur susipina senosios tradicijos ir papročiai, o tautodailininkai atveria dirbtuvėlių duris ir kviečia savo rankomis susikurti unikalią puošmeną sau ar artimam: nusipinti šiaudinį sodelį, nusipiešti unikalią šventinę atvirutę, kurią čia pat galėsite ir išsiųsti, išsilieti vaško žvakę, išsikirpti puošmeną iš popieriaus arba įsigyti mielų dovanėlių šventėms. O kur dar šventiniai meduoliai ar tradicinių saldainių vyniojimo dirbtuvėlės?

Adventinės muzikos apgaubtoje miestelio aikštėje sušalti neleis jauki laužo šiluma, kvapni arbata ir saldaturgis bagotas, kad Kalėdos būtų pilvotos, gal ir riebią silkę kas pasiūlys iš statinės, kad po Kūčių sakytumėt: riebi silkė – žandus vilgė! Žinokite – saldaturgyje nepabuvęs, Kalėdoms nepasiruoši.

Turgus turgum, bet reikia ir dvasią pamaitinti – su Kūčių valgiais, papročiais bei tradicijomis susipažinsite bei kalėdaitį išsikepsite, adventinių žaidimų, būrimų ir giesmių drauge pasimokinsite.

U. Baltrušytės nuotr.

Adventinis miestelis lauks gruodžio 16–17 dienomis, 12–17 val. Lietuvos etnografijos muziejuje, Rumšiškėse.

R. Adomavičienės nuotr.

Daugiau informacijos ir detalų žemėlapį rasite čia.  

R. Adomavičienės nuotr.

„Facebook“ įvykis: https://fb.me/e/1GULPjORO.

U. Baltrušytės nuotr.

Bilietai: https://bilietai.llbm.lt/lit/events/32.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių