Artimiausi V. Cololo draugai ryžosi prabilti apie staigią humoristo mirtį

  • Teksto dydis:

Nuo humoristo, aktoriaus, renginių vedėjo  Vitalijaus Cololo mirties prabėgo jau beveik 10 mėnesių, tačiau sukeltas skausmas – nerimsta.  Kalbėti apie ypatingą šoką sukėlusią netektį Vitalijaus draugams iki šiol buvo tabu ir tiesiog per sunku.

Tačiau šį vakarą, 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ bus prabilta apie jautriausias akimirkas ir jauno, energingo humoristo išėjimą.

„Vitalijaus ir jo žmonos atostogos Ispanijoje buvo kruopščiai planuotos ir labai lauktos. Nebuvo absoliučiai jokių ženklų, kad Vitalijui kažkas blogai su sveikata. Dar staigaus priepuolio išvakarėse kartu sėdėjome, į žvaigždes žiūrėjome ir viskas buvo gerai. O kitą dieną – staiga baisi nelaimė“, – prisiminimais dalinsis vienas artimiausių V. Cololo draugų, dainininkas  Valdas Burnys. Jis prisipažins: nors laikas bėga, žaizdos negyja, o galvoje iki šiol gyvi  klausimai: kaip galėjo nutikti, kad draugas, kurį gydytojai jau vadino praktiškai sveiku ir  planavo išleisti iš ligoninės, staiga „atkrito“ ir mirė operacijos metu? Ar jis nesikankino?  Ar buvo padaryta viskas, kad Vitalijų pavyktų išgelbėti?

Kad Vitalijus visada tryško energija ir turėjo begalę planų, paliudys ir kitas artimas jo draugas, praeityje aktorius, o dabar pareigūnas Karolis Sakalauskas. Tiesa, jis, žvelgdamas į beveik 10–ties metų bendro darbo laikotarpį, ten mato ir pranašiškų ženklų. Įvairias komiškas situacijas kūrę bendražygiai juokėsi beveik iš visko, yra filmavę ir kapinėse, ir laidotuves...  

„Žinia apie Vitalijaus mirtį buvo baisus šokas. Suspaudė širdį, išpylė prakaitas, negalėjau kalbėti“, – žodžius sunkiai rinks Karolis, kuris, rodos, turėtų būti pripratęs prie mirties. Juk dabar jis – pareigūnas ir darbe jam dažnai tenka stoti į pavojingas akistatas.

Tuo metu aktorė Asta Baukutė iki šiol telefone saugo ir Vytauto Šapranausko, ir Vytauto Šerėno, ir Vitaljaus Cololo telefonų numerius. „Praėjusį kovą, kai slidžiame kelyje patyriau avariją ir vos išgyvenau, nejučiomis pakėliau akis į dangų ir paklausiau: „Vitalijau, Vytautai, leisit man dar čia pabūti? Nes aš iš kompanijos vienintelė likau, kaip koks archyvas... Tai supratau, kad man leido“.

Jautrioje laidoje ypatingais išgyvenimais pasidalins ir dainininkas Edmundas Kučinskas, kurio tėtis visai neseniai numirė jam ant rankų.  Didelį skausmą Edmundui  sukėlė ir mylimiausios kolegės Nelės Paltinienės išėjimas, su kuria jiedu buvo labai artimi.

O dainininkas Radžis papasakos, kaip atsisveikino su gegužę mirusia mama.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Dieve kaip baisu žmones tokias šiukšlias varo ant tokio muostabaus žmogaus mes taip pasiilgome jo tegul jam buna lengva žemelė

Onutė

Onutė portretas
Jus ką norite rašykite bet šiukšlių ne meskite ant šito nuostabaus žmogaus jis tikrai buvo žvaigždė ką be pasakytų sukėlė tiek juoko

Ar nebus dievo pirštas?

Ar nebus dievo pirštas? portretas
Už pasityčiojimą bažnyčioje?Gaila,kad mirė,bet negalima taip tyčiotis.
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių