Atlikėja Mia – apie muštynes su N. Bunke: ar mes su Natalija bendraujam? Aišku, kad ne!

Dar prieš kelerius metus apie dainininkę Mią nuolat rašė visi portalai, o prie jos vardo visuomet žibėdavo užrašas „skandalingoji“ . Dabar atlikėja tarsi dingusi iš viešumo, o apie savo asmeninį gyvenimą nedaugžodžiauja. Mia papasakojo, kad šiuo metu dainas rašo ir dažnai, tik ne visos jos išvysta dienos šviesą. Mat rašo ji naktimis, užsidariusi viena kambaryje, kad niekas netrukdytų, neretai iki pat paryčių, tačiau kitą dieną kūrinys gali atrodyti ne toks jau ir geras.

Mia atviravo, kad nuo pat mažens ji buvo dvilypė asmenybė. Dar mokykloje ji buvo pirmūnė, o  širdyje – maištautoja gotė, kuri rengdavosi juodai, buvo prasidūrusi nosį ir su broliu klausydavo roko muzikos. Kaip ji pati teigia, tokia pat išliko ir dabar: viena jos pusė maištautoja, kita – rami ir subalansuota asmenybė.

Lengvai sutikdavusi dalyvauti visokio plauko projektuose, Mia ne kartą yra pasigailėjusi savo sprendimo, tai nutiko ir prieš kelis metus, kai vieno koncerto metu jai nežinant ant scenos buvo išneštas didžiulis smauglys. Paniškai bijanti gyvačių Mia pasileido bėgti nuo scenos į grimo kambarį ir pamačiusi  nuo scenos vedančius laiptelius nusprendė nuo scenos tiesiog nušokti. Atlikėja avėjo aukštakulnius, kurie atlaikė šuolį, ir ji net pati nubėgo iki grimo kambario. Kaip paaiškėjo vėliau, bateliai smūgį atlaikė, tačiau abejos pėdos lūžo. Atlikėja ne vieną mėnesį praleido neįgaliojo vėžimėlyje.

LNK nuotr. 

Ką jau kalbėti apie per visą Lietuvą nuaidėjusi skandalą tarp Mios ir atlikėjos Natalijos Bunkės, dar tuo metu Zvonkės. Kai merginos susimušė vakarėlyje, visa spauda pamiršo, kad šalyje vyksta rinkimai, pirmuose puslapiuose aidėjo antraštės apie Mijos nulaužtą nagą ir ginčus, kuri iš jų – Natalija ar Mia – pradėjo muštynes.

„Ar mes su Natalija bendraujam? Susiskambinam, susirašom, pasveikinam...  Aišku, kad ne!” –  juokėsi Mia.

Kodėl Mios sūnus nenori eiti mamos pėdomis ir niekada nesutinka duoti interviu, kodėl Mia daugiau nenori dalyvauti „Eurovizijos“ konkurse? Atsakymai į šiuos klausimus ir daug kitų pikantiškų detalių – trečiadienio vakarą laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

iš Kauno

iš Kauno portretas
tai kad naujasis draugas viešbutyje buvo primušęs, Nesiseka jai rasti normalų, o šiaip pasikeitusi į gerą

KADA

KADA portretas
PASIBAIGS TA TUŠTYBĖS MUGĖ?

As

As portretas
Atvirai ,prastos dainoreles,o bunke tai kaimieciu sau,ir visai nesuprantu,del ko eiti pas sias paneles i koncerta
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių