Atlikėjų užkulisiai: persirengimas šarvojimo salėje, gašlūs gerbėjai, kolegų skleidžiami gandai

Scenoje dirbančių ir publiką linksminančių  žmonių gyvenimas be galo įdomus ir spalvingas. Dėmesys, aplodismentai, gerbėjų laiškai, pramogos ir solidūs honorarai – taip pagalvoja ne vienas. Tačiau yra ir kita medalio pusė, fortūna šypsosi ne visiems vienodai. Scenos žvaigždės neslepia, kad po blizgančiu popierėliu slepiasi ne tokia graži realybė: tenka persirengti tualete, šiltnamyje ar net šarvojimo salėje šalia lavoninės, o įkyrūs ir gašlūs gerbėjai gali imtis netgi persekiojimo.

Panevėžyje, kuriame koncertą surengė dainininkai emigrantai Jolanta ir Mantas Vygantas, žurnalistai kalbino Jolantą užkulisiuose, kuriuose dainininkai įprastai ruošiasi. Tiesa, jokių stilistų, vizažistų ir aksomu išmušto persirengimo kambario čia nebuvo. Prieblandoje, rūsyje Mantas pats maskavo kiekvieną odos nelygumą, o Jolanta prie mažo kilnojamo veidrodėlio dažėsi akis ir lūpas. „Mes pripratę, dažnai tenka rengtis tiesiog automobilyje, pasidažyti išmokau pati. Kartais pavydu žiūrint į pačias garsiausias dainininkes – jas išpuošia, išdažo, suruošia. O mes viską darome patys“ , –  kalbėjo Jolanta.

Dėl to, kad buvome scenoje, praleidome daugybę įprastų žmonėms dalykų.

Legendinė grupė „Mokinukės“ kovo 9 d. surengs vienintelį sugrįžimo koncertą ir jau intensyviai jam ruošiasi. Tiesa, merginos prisiminė ir šlovės laikus, kuomet buvo paauglės. „Dėl to, kad buvome scenoje, praleidome daugybę įprastų žmonėms dalykų. Nebuvome draugų gimtadieniuose, giminaičių vestuvėse ar laidotuvėse, nematėm normalių paaugliškų vakarėlių“, – apie tai, ką dėl šlovės paaukojo, kalbėjo merginos.

LNK nuotr. 

„Mokinukės“ atskleidė ir kaip tekdavo susidurti su dažniausiai vyresniais ir gašliais gerbėjais. „Buvo atvejis, kai vienas vyriškis siūlė mus visas pasiimti į kruizą. Kokie jo tikslai buvo, manau, daugelis supranta“, – pasakojo Irūna. Jos sesuo Ineta prisiminė turėjusi gąsdinantį gerbėją, taip pat vyresnį vyrą, kurios nuolatos skambinėdavo, sekiodavo ir slapta ją fotografuodavo tiesiog gatvėje. „Laima mus labai saugojo nuo tokių dėdžių. Ji „prafiltruodavo“ visus gerbėjų laiškus, išmesdavo nepadorius ir duodavo mums tik gražius“, – pasakojo dainininkės.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė prisipažino, kad ne visiems vyrams lengva kurti santykius su garsiomis scenos moterimis. Nors ji dabar laimingai ištekėjusi ir augina du vaikus, dar iki santuokos turėjo gražią draugystę: „Deja, tuometinis mano draugas niekaip negalėjo susitvarkyti su pavydu ir susitaikyti, kad scenoje su Mariumi Jampolskiu vaidinu spektaklį, kad mes įsimylėję, kad mes bučiuojamės. Jam tai buvo nesuprantama ir dėl to mes išsiskyrėme. Ne kiekvienas gali tai toleruoti.“

 

 

Buvusi televizijos laidų vedėja, o dabar atlikėja Sandra Žutautienė atskleiė neįtikėtinas istorijas, kur jai prie koncertus tenka persirengti. „Buvo du atvejai kai mus atvedė persirengti į šarvojimo salę. Prie vienos iš jų buvo ta vadinama lavoninė-šaldytuvas. Mes net nuėjome ten pažiūrėti. Kitą kartą teko rengtis katilinėje, smirdėjome dūmais“, – juokėsi dainininkė.

LNK nuotr. 

Neseniai atlikėjos karjerą pradėjusi Sandra prabilo ir apie pramogų pasaulyje tvyrančią konkurenciją. „Iki mūsų atėjo žinia, kad vienas žinomas dainininkas labai piktinasi, kad į mūsų koncertus renkasi žmonės. Girdėjau, kad vadina mane bemoksle, bebalse, esą ko čia ta televizijos laidų vedėja dainuoti pradėjo“, – pasakojo S. Žutautienė.

 

 

Visos istorijos –  ketvirtadienį, 20 val., laidoje „Bučiuoju. Rūta“ per LNK. NAUJAUSI KOMENTARAI

Klaipedietė

Klaipedietė portretas
Užkniso tos Puzoraitės,kiek gali meluoti ir tupėti televizijoje?Mokinukių amžius baigėsi.Gėda žiūrėti tokias kvailas laidas.

Rūta

Rūta portretas
Irūnos ir Jampolskio duetas na tikrai niekas nepatikės, kad tai tik duetas! Daug duetų matome, bet tokio atviro jausmų, bučinių ir demonstravimo popurį!!! Irūnos elgesys!! Kazlauskų šeimos pasirodymuose matosi meilė, bet ji parodoma estetiškai ir pagarbiai

Ne

Ne portretas
Ne tik save parodo, bet ir lavoninę apžiūri
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių