Boksininko E. Petrausko gyvenime būta ir sunkių etapų: vyras prisipažino skendęs skolose

  • Teksto dydis:

Dėl griežto karantino Lietuvoje darbų neteko daugybė žmonių – visiems tenka galvoti, kaip išgyventi. Jau šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės prisipažins: jų kelias į laimę buvo tikrai nelengvas, o finansinės problemos, apie kurias jie iki šiol niekada nekalbėjo, ne kartą slėgė širdį.

Olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas neslėps: kol profesionaliai sportavo, gyveno pasakiškai. „Tikrai buvau labai gerai aprūpintas, nieko netrūko. Pradedant nuo sporto inventoriaus, baigiant automobiliais, premijomis, atlyginimais. Tikrai iš sporto gerai pragyvenau, – sako jis, nors neslepia, kad finansinių nusivylimų būta. – Buvo kuriozas su pirmosiomis jaunimo olimpinėmis žaidynėmis. Buvo žadėta, kad jeigu laimėsime, gausime 50 tūkst. litų. Bet grįžę gavome tik 1,2 tūkst.“

Tuomet, kai Evaldui teko pasitraukti iš sporto, į jo gyvenimą atėjo itin sunkus metas. Olimpinėse žaidynėse Lietuvą garsinęs vaikinas netgi buvo tapęs maisto išvežiotoju. O tuomet, kai susipažino su žmona Goda, jo situacija buvo nepavydėtina: „Kai mes pradėjom su Goda bendrauti, aš realiai buvau skolose, turėjau kreditų. Bet žmona man visada sakė, kad tikrai nebus taip, jog neturėsim ką valgyti“.

Pinigų stygius Evaldo žmonai Godai – taip pat ne naujiena. Porą metų iki sutinkant Evaldą buvo patys sunkiausi jos gyvenime. „Buvau susidėjusi su netinkamu žmogumi. Pastojau, turėjau išlaikyti ne tik save, vaiką, bet ir tą vyrą. Iš namų buvo nešami daiktai, kompiuteriai, laikrodžiai ir viskas, kas brangiausia. Sutikau Evaldą ir viskas išsisprendė“, – šį vakarą 19.30 val. pasakos G. Petrauskienė.

Apie buities iššūkius auginant penkis vaikus ryšis prabilti ir LNK projekto „Kaukės“ nugalėtoja Rūta Ščiogolevaitė. O Kristupas Krivickas prisipažins: į kiokušin karate karjerą jis investavo ne mažiau nei 100 tūskt. eurų ir šiam sportui skyrė 25 metus, taigi dabar jaučia tikrai galįs savo patirtimi pasidalinti su kitais. Nepaisydamas pandemijos iššūkių K. Krivickas įkūrė kiokušin karate mokyklą.

Populiarusis „KK2 penktadienis“ jau šį vakarą 19.30 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kopustas.

Kopustas. portretas
Nu va, vaikaitis boksuojasi dabar ir is to gyvena, blogai kada reikia del pinigu duot kitam dauzyt savo galva, nieko nepadarysi, toks jau cia biznis, bet vaikaiciui linkiu sekmes.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių