Britų atlikėjas G. Glitteris pripažintas kaltu dėl vaikų lytinio išnaudojimo

  • Teksto dydis:

Buvusi britų popmuzikos žvaigždė Gary Glitteris (Garis Gliteris) likusią savo gyvenimo dalį gali praleisti už grotų, ketvirtadienį Londono teismui pripažinus jį kaltu dėl trijų mergaičių lytinio išnaudojimo.

70 metų G.Glitteris, kurio tikrasis vardas yra Paulas Gaddas (Polas Gadas), pripažintas kaltu dėl vieno pasikėsinimo išprievartauti, keturių tvirkinimo atvejų ir vieno lytinių santykių atvejo su jaunesne nei 13 metų mergina.

Prisiekusieji, penki vyrai ir septynios moterys, išteisino P.Gaddą dėl dar trijų kaltinimų po dvi dienas trukusio pasitarimo ir dviejų savaičių bylos nagrinėjimo.

Prokuroras Johnas Price'as (Džonas Praisas) teisme papasakojo, kaip neblaivus P.Gaddas aštuntojo dešimtmečio pabaigoje bandė panaudoti prievartą prieš nė 10 metų neturinčią mergaitę.

Šis nusikaltimas išaiškėjo tik po 20 metų, kai aukai 1999 metais sužinojus apie atlikėjo prisipažinimą dėl jam pateiktų kaltinimų, susijusių su vaikų pornografijos laikymu.

2006 metais G.Glitteris buvo nuteistas Vietname už dviejų mergaičių lytinį išnaudojimą.

Dainininkas išgarsėjo aštuntajame dešimtmetyje ir yra išleidęs daugiau nei 20 hitais tapusių dainų, tokių kaip „I'm the Leader of the Gang (I Am)“, „I Love You Love Me Love“ ir „Always Yours“.

Bausmę teismas skelbs vasario 27 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių