Byra ketvirtoji dainininkės J. Lopez santuoka?

  • Teksto dydis:

Holivude kalbama, kad nepraėjus dviem metams po vestuvių Jennifer Lopez ir Benas Affleckas planuoja pasukti skirtingais keliais.

Tai jau ketvirtoji dainininkės santuoka, o su B. Afflecku ji jau buvo susižadėjusi dar prieš 20 metų, tačiau tąkart iki altoriaus nenukeliavo. „Bennifer“ spaudos pakrikštyta pora iš naujo jausmus vienas kitam atrado 2021 m.

Prieš kurį laiką buvo pranešta, kad B. Affleckas nebegyvena kartu su scenos žvaigžde ir persikėlė į atskirą namą. Nors aktorius viešumoje kartkartėmis pasirodydavo su vestuviniu žiedu, gandų tai nenuramino.

Paskalas paskatino ir J. Lopez elgesys. Socialiniame tinkle moteris sureagavo į įrašą, kuriame buvo išvardintos partnerio savybės, privedančios iki nesveikų, sugedusių santykių.

Kalbas apie pašlijusius santykius pakurstė tai, kad J. Lopez renginiuose pasirodydavo viena, nelydima sutuoktinio. Iki praėjusios savaitės pora kartu nebuvo pasirodžiusi apie porą mėnesių. Prieš keletą dienų J. Lopez ir B. Affleckas buvo nufotografuoti prie mokyklos, iš kurios kartu atvyko pasiimti penkiolikmetės aktoriaus dukros.

B. Affleckas prieš tai buvo vedęs kartą – jo santuoka su aktore Jennifer Garner truko trylika metų ir nutrūko 2018 m.

J. Lopez, neskaičiuojant prieš dvidešimt metų buvusių sužadėtuvių su B. Afflecku ir kelerius metus trukusių santykių su garsiu reperiu Puff Daddy, ištekėjusi iš viso keturis kartus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Labai graži talentiga

Labai graži talentiga portretas
Gražu žiūrėt kaip šoka kaip dainuoja super figūra

Nereikia

Nereikia  portretas
Bristi į tapati $ūdą . Beto Benas yra alkoholikas o Jen nesutverta santuokai . Bėga nuo B iki kito B…io

Balsas

Balsas  portretas
&ohui ta Lopez, kaip begyvena Bunkutė ??
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių