D. Filmanavičiūtė: prie „šiknos“ visada priaugsi ir numesi, o prie galvos priaugti užtrunka laiko

„Tu visada prie šiknos priaugsi ir numesi, o prie galvos, kol tu priaugi, užtrunka laiko. O jeigu neaugini, tai nepadės tau niekas...“, – teigė 37-erių reklamos specialistė, kūrybininkė ir dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė.

Stebintys Dovilę žino – už liežuvio jos traukti nereikia. Todėl kalbėdama apie patyčių laviną, kurios sulaukė scenos kolegė Ieva Zasimauskaitė dėl pasirinkto įvaizdžio prieš keletą savaičių vykusiuose muzikiniuose apdovanojimuose , Dovilė nerinko žodžių – ažiotažas dėl paprasčiausio drabužio, pasak jos, tik dar kartą parodė, kokios žaidimo taisyklės galioja tokiuose renginiuose, ir kiek tereikia, kad jūsų pavardė kelias savaites būtų linksniuojama viešai.

„Užtenka neužsidėti liemenėlės, ne tokiu kampu atsistoti, ar pasirodyti tuomet, kai dėl sudėtingo laikotarpio gyvenime pats sau nelabai patinki, ir staiga visa Lietuva tave aptarinėja – vieni piktinasi, dergia, kiti gina. O iš tiesų tai toks laiko gaišimas, ir tos šlykščios kultūros auginimas mainais į tai, kad galėtume tiesiog nusispjauti į nereikšmingus dalykus“, – teigė D. Filmanavičiūtė.

Liaudiškai tariant, prašovusi su apranga Dovilė pasakojo ne kartą, tik bėgant metams ėmė elgtis priešingai. „Po komentarų dumblyną nenardau ir neieškau ten neapykantos sau“, – pasakojo Dovilė. Dauguma Dovilės nuotraukų socialinių tinklų paskyrose paprastos, dažnai be makiažo, ji nesistengia pozuoti ar pateikti savęs gražiausiu kampu. Dovilė sakė nuoširdžiai sau patinkanti ir jau senokai nesikabinėjanti prie išvaizdos, nes gyvenime yra milijonas kur kas svarbesnių dalykų.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ –pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Visko reikia, bet

Visko reikia, bet portretas
Kur dingo Krupaviciaus laidos apie Lietuva ir kulinarini regionu pavelda? Vedejas ir laidos tikrai geresnes.

Anonimas

Anonimas portretas
Kad nekokia "dainininkė" buvo matyti šiai personai dalyvaujant muzikos šou - bebalsė, jau nekalbant kad tokiame amžiuje tokia nesusitvarkanti su svoriu. Kodėl ją kiša į TV? - Neįdomi, netinkanti būti laidų vedėja.

stebetojas

stebetojas portretas
Kiek dar medijoj smirines sitos storos kaimietes is Pasvalio snukis-visazine turgaus boba!!!!!!!!
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių