Didžioji „Muzikinės kaukės“ intriga – kas pateks į finalą?

„Muzikinėje kaukėje“ – ašaros, juokas ir dramatiška akimirka paskelbiant finalininkus.

„Pusfinalis, atrodo labai čia rimta, reikėtų dar labiau susikaupti ir labai bijoti visiems, bet netiesa, čia tik žaidimas, būtent gebėjimas atsipalaiduoti, pasimėgauti yra didžiausias prizas, kurį gali laimėti kiekvienas dalyvis. Bus kaip bus, atsipalaiduokit ir važiuojam!,” – sakys Jeronimas Milius.

„Muzikinėje kaukėje“ šį šeštadienį – ypatingas vakaras. Po trijų mėnesių pagaliau paaiškės, kurie keturi dalyviai patenka į finalą ir grumsis dėl geriausiojo titulo. Visą sezoną komisija ir dalyviai dalino balus, o dabar visi jie bus susumuoti ir daugiausia balų surinkusieji stos prieš žiūrovų teismą, nes tik žiūrovai spręs, kas nugalės, tiesiogiai balsuodami telefonais.

Komisijoje šį vakarą prie Livijos Gradauskienės, Jeronimo Miliaus ir Dainiaus Kazlausko prisijungs verslininkė, nuomonės formuotoja Simona Nainė.

Jau vakaro pradžioje paaiškės, kad ketvirtą, penktą ir šeštą vietas užimančius dalyvius skiria vos po keturis balus, todėl balų dalybos bus labai įtemptos.

„Kas nori būti finale? Jūs, vedėjai, norite būti finale? Bet jūs ir būsite, kas gi daugiau paskelbs nugalėtoją? Mes, komisija, taip pat būsime finale. O ir žiūrovai, kurie kitą šeštadienį įsijungs LNK televiziją, taip pat pateks į finalą. O štai kas tikrai turi išsikovoti vietą finale, tai mūsų nuostabūs, talentingi dalyviai. Ir jiems noriu šiandien, ypač tiems, kuriems yra nors maža galimybė patekti į finalą, linkiu, kad jų svajonė išsipildytų” – sakys aktorius ir režisierius Dainius Kazlauskas.

Visi dešimt dalyvių paruoš ypatingus pasirodymus ir atiduos visas savo jėgas, kad iškovotų kelialapį į finalą. Monika Mėčiūtė šeštadienį įkūnys atlikėją Evgenyą Redko. Po jautraus pasirodymo Monikai pasipils ašaros, kurias sustabdyti bus sunku. „Tu turi savim didžiuotis, tai buvo idealu, absoliučiai idealu! Labai gerai, kad paleidi emocijas, nes, velniai griebtų, tu tiesiog visą sezoną tikrai dirbai pilna koja ir tu nusipelnei savim didžiuotis”, – ašarojančiai Monikai sakys Jeronimas Milius.

Operos solistui Antanui Zakarauskui burtai lėmė įkūnyti buvusį mokytoją maestro Virgilijų Noreiką. „Šis pasirodymas man pats sunkiausias, todėl, kad jei ne Virgilijus Noreika, aš nebūčiau mokęsis Muzikos akademijoje, nes jis man sakė: „Zakarauskai, turi arklišką balsą ir jokia rolė nebaisi, jei dramatinis esi”, – prisiminimais dalysis Antanas Zakarauskas.

Po jo pasirodymo studijoje stojo tyla. Scenoje įvyko tikra magija. Fantastiškas grimas, panašumas ir nostalgiška Algimanto Raudonikio daina „Švelnumas“. „Išvaizdos prasme šiame sezone tai yra didžiausias pribloškimas, aš negaliu atsižiūrėti! Antanai, pribloškei, ne tas žodis! Aš nuoširdžiai sakau, negaliu atsižiūrėti”, – sakys Livija Gradauskienė. „Šiandien pamačiau mažą stebuklą, nuostabu“, – žavėsis Dainius Kazlauskas.

Taip pat šį vakarą į sceną žengs Šarūnas Januškevičius, tapsiantis Rick Astley, Sandra Žutautienė įkūnys lietuviškos estrados atlikėją Chasę Kotlerytę, Liepa taps Bon Jovi, aktorė Skaistė Vievesė įkūnys grupės „The Cranberries“ vokalistę, Dovi Mi taps Andriumi Mamontovu, Sidas – „Aerosmith“, Keitė Arai – Calum Scott, o Andrius Bialobžeskis visus prajuokins įkūnydamas grupę „Gipsy Kings“. Nepraleiskite „Muzikinės kaukės“ jau šį šeštadienį, 19:30, per LNK ir sužinokite, kurie keturi dalyviai keliauja į finalą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mikas Plikas

Mikas Plikas portretas
Didvyriškomis komisijos pastangomis į finalą įtemptas Andrius...Gėda.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai nemalonu žiūrėt kai vedantysis neštraukia rankų iš kišenių, ar tai jau taip madinga?

Jadzyte

Jadzyte portretas
Eikit jau eikit su savo parodijom,nei 5 nei 9 .Dainos atliekamos dar puse bedos ,bet jau grimas !!
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių