Mirtį apgavęs Ž. Grigaitis: trečią kartą turbūt man gyvenimas laimės kortos neduos

  • Teksto dydis:

Verslininkas, keliautojas Žilvinas Grigaitis socialiniuose tinkluose dažnai siunčia pozityvias, įkvepiančias žinutes, skatinančias vertinti kiekvieną dieną ir kiekvieną patirtį. Vyras pasakojo, kad per gyvenimą patyrė du išgyvenimus, privertusius sustoti ir pervertinti viską iš naujo.

Ž. Grigaitis – plačios šypsenos veide savininkas. Prisimindamas kelis jo gyvenime įvykusius sukrėtimus, verslininkas surimtėja.

„Yra keli atvejai gyvenime, kurie priverčia sustoti. Tai yra netikėtumai. Porą tokių stotelių gyvenime turėjau“, – sakė Ž. Grigaitis.

Ž. Grigaitis kalbėjo apie 2007-aisiais patirtą tragišką sumušimą sostinės centre bei 2018-aisiais išgirstą vėžio diagnozę.

„Suprantu vieną dalyką – trečią kartą turbūt man gyvenimas laimės kortos neduos. Stengiuosi elgtis atsakingai, kad trečio skambučio nebūtų“, – pasakojo Ž. Grigaitis.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

 

Anot jo, išgyventas tragiškas, žiaurus sumušimas bei sukrėtusi vėžio diagnozė iš esmės jį pakeitė.

„Šios gyvenimo pamokos mane labai stipriai pakeitė. Pradėjau visai kitaip žiūrėti į gyvenimą – kitaip elgtis, kitaip vertinti ir suprasti, kad antro gyvenimo nebus“, – kalbėjo verslininkas.

Ž. Grigaičio nuomone, susidūrus su rimtais iššūkiais, aplink vykstantys trivialūs įvykiai, atrodo komiškai.

„Mes gyvename vieną kartą, o ne du. Pyktis ir barniai iš šono atrodo labai primityviai – to tikrai nereikia daryti“, – sakė Ž. Grigaitis.

Atviri pokalbiai su verslininku Žilvinu Grigaičiu – laidoje „Bus visko“ per LNK.LT ir LNK eteryje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Klasikinis narcizas

Klasikinis narcizas portretas
Net gaila žiūrėti. Gyvena išgalvotam pasaulėlyje

As

As  portretas
Ka jis če nusišneka gaila kad jis labai užsislaptines ir niekas nežino kad jis yra narkobarobas tai ir viska pasako apie turtus ir keliobes.

Jo

Jo portretas
Mirties dar niekas neapgavo ir juo lab grigaitis
VISI KOMENTARAI 20

Galerijos

Daugiau straipsnių