Dž. Butkutė po žinios apie teisiamą sutuoktinį: niekas nevyksta šiaip sau

  • Teksto dydis:

Praėjus kelioms dienoms po nemalonios žinios, kad dainininkės Džordanos Butkutės vyras ir prodiuseris Elegijus Strasevičius teisiamas psichotropinių medžiagų byloje, Džordana prakalbo, kad „gyvenime visko vyksta“.

Atlikėja paminėjo šūkį, kuris tinkamas užklupus bėdoms.

Ketvirtadienį moteris pasidžiaugė apsivilkusi dainininkės Katažinos Zvonkuvienės dovanotą džemperį. Su juo tada Dž. Butkutė išvyko ir į privatų koncertą. Ant džemperio puikavosi užrašas „Nieko tokio“. Tai yra K.Zvonkuvienės įkurtas drabužių prekės ženklas.

„Žinot, kai reikia rengtis, atrodo, ir turi, bet ir nėra ką apsirengti. Ir aš paieškojau šiandien, rengiausi kelis kartus ir tą, ir tą. Ir pagalvojau, kad dar prisinešiosime tų tamsių spalvų visokių. Žiūriu, kabo Katažinos Zvonkuvienės dovanėlė“, – pasakojo Džordana instagrame sekėjams.

Dainininkė užsiminė, kad šūkis „Nieko tokio“  jai yra artimas. „Iš tikrųjų tiek visko vyksta gyvenime, kad kažkokios bėdelės tikrai yra nieko tokio“, – teigė Džordana.

„Niekas nevyksta šiaip sau. Tai geriau būna, tai blogiau. Bet juk nieko tokio, ane?

Kai pagalvojau, kaip dažnai mes kalbėdami kasdienybėje sakom – ai, nieko tokio. Tai tas „šūkiukas“ tinka iš esmės visiems“, – tikino Dž.Butkutė.

Portalas kauno.diena.lt rašė, kokiomis aplinkybėmis teisėsaugininkams įkliuvo dainininkės Dž. Butkutės sutuoktinis ir prodiuseris E. Strasevičius, praėjusios liepos pradžioje stojęs prieš Kauno apygardos teismą dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu psichotropinėms medžiagoms priskiriamų tablečių bei receptų, būtinų jų įsigijimui, klastojimo. Šioje byloje įtariamąja dėl vieno neteisėto tokių tablečių įsigijimo epizodo buvo ir pati Dž. Butkutė, kurios atžvilgiu ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas pagal neatskleidžiamo asmens, turinčio tam tinkančią reputaciją, laidavimą.

Dž. ir E. Strasevičiai pateko į šią kriminalinę istoriją, Kauno teisėsaugininkams tikrinant informaciją kad vienas klaipėdietis, apsistojęs pas sugyventinę Kaune, gali prekiauti narkotikais.

Atlikus kratą poros gyvenamoje vietoje, buvo rastas tik nedidelis kiekis psichotropinių medžiagų. Daugiau už juos aptikta užpildytų ir neužpildytų receptų blankų su, kaip paaiškėjo netrukus, jau į pensiją išėjusio buvusio Kauno 2-osios klinikinės ligoninės urologo Arūno Stučinsko atspaudu bei parašu.

Moteris, pas kurią buvo apsistojęs šis klaipėdietis, jau nuteistas bauda už neteisėtą disponavimą psichotropinėmis medžiagomis, yra šio urologo dukra.

Po tokio radinio kreiptasi į visas vaistines, kad jos pateiktų receptus, išrašytus minėto urologo, su kuriais buvo parduoti psichotropinėms medžiagoms priskiriami vaistai.

Pareigūnams studijuojant šiuos receptus, į akis krito, kad kai kurie asmenys tokius vaistus pirko nuolat. Vienas iš jų buvo – 56-erių E. Strasevičius, jaunystėje jau teistas trejų metų laisvės atėmimu už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis savo reikmėms.

Jis neneigia per dešimt dauguma į neviltį variusių pandemijos mėnesių, t. y. nuo 2020-ųjų rugsėjo iki 2021-ųjų liepos, ne mažiau kaip 25 kartus įvairiose Kauno vaistinėse pirkęs minėtas psichotropinėms medžiagoms priskiriamas tabletes, nes kitaip tuometinių savo emocijų nesuvaldė. Ir tai darė, pats sau minėto urologo vardu išrašydamas receptus.

Suskaičiuota, kad tokiu būdu E. Strasevičius neteisėtai įgijo 1500 tokių tablečių, o tai jau laikoma labai dideliu psichotropinių medžiagų kiekiu. Ir už neteisėtą disponavimą jomis gresia laisvės atėmimas iki penkiolikos metų, nors, turint galvoje šiuo metu švarią E. Strasevičiaus biografiją ir tai, kad jis pripažįsta savo kaltę, panašu, kad jam pavyks atsipirkti kur kas švelnesne bausme.NAUJAUSI KOMENTARAI

Luisa.

Luisa.  portretas
Kriminalo buvo toks ir liks. Nieko nuostabaus

Milda

Milda portretas
Palikite ramybeje tuos źmones!!!! Pakratykite gerai ta išsigimelį ,kuris mergina,dauže,talže,vis liko gyva mergaite

Nieko tokio

Nieko tokio portretas
Metė gerti alkoholį, pradėjo vartoti narkotikus ir gyvenimas vėl mielas. Nesiseka Džordanai su partneriais, bet gal jai paciai tokie tinka. O jau to Straseviciaus veidelis striošnas, plika akimi matosi, kad narkomanas.
VISI KOMENTARAI 43

Galerijos

Daugiau straipsnių