E. Latėnaitė: kai pamačiau scenarijuje, kad mane nušauna, dar turėjau viltį, kad kaip nors išgelbės

  • Teksto dydis:

Aktorė, serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė Emilija Latėnaitė su šeima ką tik grįžo iš ilgai lauktos ir planuotos kelionės po vakarų Australiją. Mėnesį namelyje ant ratų gyvenusi aktorė neslėpė, kad Australijos gamtos ir gyvūnijos grožis ją pakerėjo, tačiau būta ir išgąsčio.

„Keliavau po Vakarų Australiją. Tai yra atskira Australijos valstija. Banginiai, delfinai, šimtai vėžlių, kengūros, emu, dykumos, vandenynas. O kiek daug gyvačių! Būnant Lietuvoje man atrodė, kad nieko sau, gyvatę pamatysiu, šakės... Bet ko labiausiai bijai, tą ir matai. Ryklys buvo tai, kas labiausiai mane baugino. Labai mėgstu paviršinį nardymą, todėl vis tiek lindau į vandenį. Tik kartais išlipdavau nusiraminti ir grįždavau atgal. Ši kelionė buvo kažkoks kosmosas. Ties kelionės viduriu aš jau sakiau, kad nebenoriu nieko matyti, kas mane stebina ar daro įspūdį. Nes per dieną nežinau, kiek kartų pagalvoji, kad, Viešpatie, čia mūsų žemė gali taip atrodyti?!“ – įspūdžiais dalijosi aktorė.

Žinoma, kad gaila, bet, pagalvojusi apie serialą, iškart pagalvoju apie labai malonų darbą kolektyve.

Kaip pasakojo pati aktorė, kelionė ne tik leido atsipūsti ir pažinti naują kraštą, bet ir paliko neišdildomų prisiminimų, kurių jau ilgisi dabar. „Vieną rytą nubundam, sūnus išlipinėja iš automobilio, ir sako, palaukit, negaliu išeiti. Iškišam galvas, o ten emu duris užblokavęs stovi, o šis paukštis – beveik 2 metrų milžinas. Arba naktį girdžiu, kad aplink mus kažkas vaikšto, gal labiau šokinėja, o ten, pasirodo, kengūros. Vieną pirmųjų dienų pamatėme, kad galima važiuoti paplūdimiu. Galvojom, o, Dieve, kaip „faina“, varom! Na ir ką, po 2 kilometrų užklimpom prie vandenyno, šlapiame smėlyje, žmonių nėra, teko kviestis pagalbą“, – juoko neslėpė E. Latėnaitė

Deja, tačiau visos kelionės anksčiau ar vėliau baigiasi. Šį kartą aktorei ne tik baigėsi atostogos, bet kelionę seriale „Rimti reikalai“ pabaigė ir jos personažas Tina. Emilija neslepia, kad atsisveikinti su personažu bei filmavimo grupe nėra lengva. „Kai pamačiau scenarijuje, kad mane nušauna, iškart puoliau skaityti kitos serijos, dar turėjau viltį, kad išgelbės kaip nors. Nors šiame seriale visada juokaudavau, ką dabar nužudė, ar Tina dar gyva? Tarsi juokauta, juokauta ir prisijuokauta. Žinoma, kad gaila, bet, pagalvojusi apie serialą, iškart pagalvoju apie labai malonų darbą kolektyve. Man labai patiko darbinė atmosfera, kūryba su režisieriumi Džiugu Siaurusaičiu. Na, bet visiems kitiems personažams palinkėsiu išgyvent!“ – kalbėjo E. Latėnaitė.

Naujausios serialo „Rimti reikalai“ serijos pirmadieniais–ketvirtadieniais, 21 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas

Jonas portretas
Labai žavi nuostabi aktorė!

vidas l.

vidas l. portretas
Kai kisenese neliko ne cento, smilktelejo mintis, jog kas nors paskolins...
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių