„Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusi atlikėja pristato naują dainą: skiria saldiems vasaros vakarams

Šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusi atlikėja Freya Alley išleidžia naują, saldų ir vasarišką singlą „Medus“.

„Ši daina skirta įsikvėpti džiaugsmo romantišką vasaros vakarą, pajusti nerūpestingą vėją plaukuose“, – taip naujausią savo kūrinį pristatė atlikėja.

Kaip sako Freya Alley, „Medus“ yra apie tai, kaip neįmanoma atsispirti meilės kerams – galima tik jiems pasiduoti.

„Meilė – aukščiausiame taške. Visa kita nebesvarbu. Ji viską nugali ir tampa tikra visatos jėga“, – sakė Freya Alley.

Freya Alley gimė Vilniuje, tačiau šiuo metu gyvena ir kuria Londone. Jos skambesys – popmuzikos ir stilingos elektronikos derinys.

Dainininkė savo dainose pasakoja trumpas istorijas, kurios skamba gimtąja kalba. Taip atlikėja siekia priartėti prie klausytojų Lietuvoje.

„Noriu, kad mano muzika rastų kelią į lietuvių širdis“, – šypsojosi Freya Alley.

Freya Alley – Medus:

 

Nuo šiandien „Medus“ prieinamas visose skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose.

Dainų aranžuotės, svajingos melodijos ir atlikėjos balsas perkelia klausytojus į šviesos ir meilės kupiną dimensiją. Kaip teigia klausytojai ir prodiuseriai, Freya Alley – lyg gaivaus oro gurkšnis muzikos pasaulyje.

Per savo karjerą atlikėja yra kūrusi dainas kartu su „Grammy“ nominantais ir žymiais dainų autoriais, tokiais kaip Laurencas Hobbsas, kuris dirbo su Samu Smithu, Jamie Sellersas, kuris yra dirbęs su Eltonu Johnu ir Edu Sheeranu, Andy Whitmoras, bei su Lana Del Rey dirbusia Penny Foster.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kristina

Kristina portretas
Super, labai gražiai skamba!

jonas

jonas portretas
grazi daina, sekmes kuryboje
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių