Iš „Eurovizijos“ grįžusią M. Linkytę pasitikusi mama: rezultatu visi turėtų būti patenkinti

  • Teksto dydis:

Vienuoliktą vietą „Eurovizijos“ dainų konkurse užėmusi Lietuvos atstovė Monika Linkytė grįžo pavargusi, bet geros nuotaikos. Trispalvėmis ir plojimais pasitikta dainininkė prasitarė, kad visiems norėtų garsiai padėkoti, bet po pasirodymų skauda gerklę, pasakojama LNK reportaže. 

M. Linkytė neslėpė, kad nuovargis daro savo – tai, ko ji trokšta dabar labiausiai, – miegas.

llgai ilsėtis dainininkė neketina – vasarą laukia ne vienas koncertas.

Ar dalyvaus „Eurovizijoje“ trečią kartą? Sakė, kad kol kas nežino. Ši „Eurovizija“ jai buvo visai kitokia nei prieš aštuonerius metus, kai Monika dainavo su Vaidu Baumila. Tada duetas užėmė aštuonioliktą vietą. Dabartinė dainininkės iškovota – vienuolikta vieta –  ketvirtas geriausias rezultatas Lietuvos „Eurovizijos“ istorijoje. 

„Su daug kuo teko susidurti. Visų pirma tikriausiai, kas mane labiausiai vargino – labai didelis tempas ir emocijų šokinėjimas nuo labai didelio hipe ( liet. užsidegimo) iki sudėtingesnių emocijų. Tai ir buvo didžiausias iššūkis. Nes vis tiek reikia susikaupti ir eiti dainuoti į sceną, dalintis savo emocijomis 

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše: 

„Pirmas dalykas, kurį padarysi būdama Lietuvoje?“– teiravosi žurnalistė

„Eisiu miegoti. Labai noriu miego“, – šypsojosi M. Linkytė. 

„Toliau kokie planai laukia?“– išlipusią iš lėktuvo atlikėją kalbino žurnalistė. „Rugpjūčio mėnesį nusimato labai didelis koncertas Lukiškių kalėjime. Pirmą dieną bus koncertas „Vasaros terasoje“. Yra ką veikti, rugpjūčio mėnesiui turiu sugalvojusi vieną siurprizą, kuris bus susijęs su „Eurovizija“ ir mano „eurovizinėmis“ draugystėmis“,– kryžiuodama pirštus sakė atlikėja.   . 

„Mes net neabejojome, kad ji pasirodys gerai. Žinojome, kad ji užtikrinta savimi ir kad parodys patį geriausią rezultatą, kokį tik gali. Nes ji jau važiavo su mintimi, kad jau ne save reprezentuoja, o visą Lietuvą. Manau, kad rezultatu visi turėtų būti patenkinti, nes ji padarė tai, ko iki šiol niekas nebuvo padaręs. Pagal tai, ką rašo, kaip atsiliepia užsienio spauda, užsienio atlikėjai, kurie ten dalyvavo, kokie jų atsiliepimai. Manau, kad tikrai užmegzti nuostabūs draugystės ryšiai ir kad jie duos mums visiems gerą pozityvą“, – sakė Rasa Linkienė, M. Linkytės mama.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vilnietė

Vilnietė portretas
Ką čia sapalioji, kodėl visi turi būti patenkinti užėmė tik 11 vietą,net į 10-tuką nepateko eilinė daininkė, nėra motinai ką girtis jeigu bųtų nors 5 vietą tai tada valio.

Keista

Keista portretas
Čia gi ne rezultatas,čia eilės numeris .Jeigu tik tokie siekiai tai nereikia visai eiti į konkursus .Iš 21 yra 11? Daina tikrai tragiška ,rūbai irgi ,o tokių balsų yra kiek nori .Jaunimas Lietuvoje auginamas ne dirbti bet tusintis ,dainuoti ir jiems atrodo,kad visi turi tai daryti .Per tv ištisai žemo lygio " konkursai" kur dainuoja kas netingi .

R

R portretas
Tragedija o ne daina, atlikimas taip pat ne aukščiausio lygio. Ir kam įdomi ta eurovizija??
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių