G. Drukteinis „Muzikiniame iššūkyje“ pasigedo pusnuogių vaikinų

  • Teksto dydis:

Šeštadienio vakarą BTV „Muzikinio iššūkio“ dalyviai pasirodymus atliks įvairiausiose pasaulio vietose. Gražiausios lietuviškos dainos skambės Japonijoje, Vokietijoje, Meksikoje, Ispanijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse. Dainininkės Simona Nainė ir Ieva Juozapaitytė pasirodymą atliks Brazilijoje.

„Tai yra viena nuostabiausių šalių, kuriose esu buvusi. Kai mes burtų keliu gavome šitą vietą, pirma mintis buvo – karnavalas. Manau, kad pasirodysime su plunksnomis ir daug šoksime“, - laidoje pasakos grupės „Pinup girls“ narė Simona.

S. Nainė ir I. Juozapaitytė nebe pirmą kartą stos ant „Muzikinio iššūkio“ scenos – merginos prieš kelias savaites kūrinį „Ramunę baltąją“ atliko šiltnamyje. Šį kartą jos gavo naują iššūkį – legendinę Irenos Starošaitės dainą „Nubudom per vėlai“ atlikti Brazilijoje.

„Simona įdėjo labai daug pastangų ir idėjų, ji tiesiog buvo lavina minčių šiam pasirodyme. Jeigu mums pavyks, gausis tikra fiesta“, – sakys operos solisto Vytauto Juozapaičio dukra Ieva. Pati Simona „Muzikiniame iššūkyje“ negailės gražių žodžių savo naujajai scenos partnerei: „Kas gali Ievos nemylėti arba nenorėti? Nors imk ir prie žaizdos dėk ją, užgis ta žaizda.“ Panašu, kad patirtis dainuojant duete atlikėjoms bus sėkmingas faktorius – komisijos nariai po pasirodymo neslėps susižavėjimo.

„Čia reginys buvo vyrams visiškai, visos merginos atrodo super seksualiai. Bet tie statistai vaikinai – visiškai aseksualūs. Karnavaluose tas balansas išlaikomas ir visokie pusnuogiai vaikinai, odinėmis kelnaitėmis irgi ten blaškosi. Jie taip pat atrodo įdomiai ir gražiai, – laidoje sakys Giedrius Drukteinis, kuris vėliau pagyrė merginas už pasirodymą.

BTV laida „Muzikinis iššūkis“ neapleidžia žiūrimiausio šeštadienio šou pozicijos. „Muzikinį iššūkį“ šeštadienio vakarą rinkosi 7,5 proc. Lietuvos gyventojų, tuo metu artimiausio konkurento TV3 transliuotą „Aš – superhitas“ žiūrėjo 2,6 proc. BTV šou šį kartą pasirodys šios žinomų žmonių poros: I. Juozapaitytė ir S. Nainė, Vilija Matačiūnaitė ir Baiba Skurstene-Serdiukė, Audrius Janonis ir Giedrius Leškevičius, Tadas Juodsnukis ir Eimutis Kvoščiauskas, Deividas Norvilas-Deivis ir Jokūbas Bareikis, Monika Šedžiuvienė ir Linas Lapėnas.

„Muzikinis iššūkis“ – šį šeštadienio vakarą 19.30 val. per BTV.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių