G. Ivanauskas – apie skaudžiausius gyvenimo įvykius: norėjosi ne verkti, o klykti iš skausmo

Ne vienu talentu apdovanotas, nuolatos trykštantis energija, apsuptas mylimų draugų ir, atrodo, galintis įsikūnyti į bet kurį jam priskirtą vaidmenį ar personažą. Taip būtų galima apibūdinti žinomą aktorių, choreografą ir režisierių Gytį Ivanauską. Stebint jo veiklą socialiniuose tinkluose, galima pamanyti, kad jis gyvena itin pozityvų gyvenimą, kuriame netrūksta mėgstamų darbų, vakarėlių su draugais. Atrodo, jog Gytis – tai žmogus fejerverkas, aplink kurį nuolat kunkuliuoja šventė. Tačiau, kaip jis dažnai mėgsta kartoti – netikėkite, ką matote socialiniuose tinkluose, realiame gyvenime dažnai viskas vyksta atvirkščiai. Ypač tai galioja aktoriaus profesijoje, kurioje tenka vos ne kiekvieną dieną užsidėti vis kitokią kaukę.

Laidoje „Bus visko“ garsus vyras pasakos, kad jo gyvenime buvo tokie tamsūs dalykai, kai norėjosi ne verkti, o klykti iš skausmo, tačiau tekdavo vis tiek lipti į sceną ir vaidinti komedijose: „Užlipu ant scenos, dirbu savo darbą, nulipu, paverkiu, tada nusišluostau ašaras ir vėl lipu atgal“, – atviraus laidoje garsus aktorius.

Vienas skaudžiausių gyvenimo įvykių Gytį nubloškė į visišką emocinę tamsą, tuomet jis į sceną žengti nebegalėjo – atsisakė visų savo veiklų, sustabdė spektaklius. Beveik prieš ketverius metus žinomas aktorius savo 40-ojo gimtadienio išvakarėse sužinojo, kad mirė jo mama Aldona. Vyras ne kartą dar iki skaudžiausio savo gyvenimo įvykio į klausimą, ko jis labiausiai bijo, atsakydavo, kad labiausiai bijo mamos mirties. Nutikus nelaimei, aktorius neslėpė, kad, palaidojęs mamą, gyvenime nebebijo nieko.

Deja, mūsų visuomenėje dažnai nutinka taip, jog tavęs nepažįstantys žmonės net atsitikus skaudžiai nelaimei drįsta žinomam žmogui ne tik dalinti patarimus, kaip jis turi gedėti, bet ir mėto kritikos strėles, kaip jis turi elgtis – sėdėti užsidarius namuose ir verkti bei jokiu būdu nesilankyti viešuose renginiuose. Tokių negatyvių komentarų su pamokymais sulaukia ne tik Gytis, bet ir Nijolė Jagelavičienė, kuri daugiau nei prieš metus palaidojo savo mylimą dukrą Agnę. Žinomas aktorius tokiems komentatoriams turi griežtą atsaką: „Mane žiauriai siutina, kai kažkokios ponios iš kažkokio miesteliūkščio sako, kad nereikia sėdėti ir verkti, reikia eiti į bažnyčią. Aš galvoju, nei tu mane pažįsti, nei tu žinai mano santykį su bažnyčia ir Dievu, nei tu dabar žinai mano skausmą“, – dalinsis Gytis.

Laidoje garsus vyras prisimins ne tik mamos santykį su jo draugais ir vakarėlius, į kuriuos eidavo kartu, bet ir atskleis, kaip visuomenė reaguoja, kai jis scenoje pasirodo Lolitos Zero vardu, jaudulį po spektaklių, kurį kartais pavyksta suvaldyti tik išsiverkus, ir tai, kodėl prieštaringai vertinamame „Drag Queen“ kabareto klube vyras su savo draugais labiausiai mėgsta leisti laiką.

Visa G. Ivanausko istorija – laidoje „Bus visko“ antradienio vakarą, 20 val., per LNK.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

labiausiai

labiausiai portretas
sujaudino ''garsaus vyro'' prisiminimai reklamuojant paruoštą vaidmeniui liežuvį ................................

Žemaitis

Žemaitis portretas
Eek to kelmė, koks blankus tas G. Ivanauskas, palyginus su profesoriumi TADU IVANAUSKU...
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių