G. Vilkickytė prabilo apie kolegą V. Baumilą: mudu vis dar nesutariam

„Mes su Vaidu nelabai sutardavom“, – prisipažino dainininkė Gabrielė Vilkickytė, prisimindama pažinties istoriją su kolega Vaidu Baumila. Gyvenimo ironija – tapusi projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytoja Gabrielė gavo mokytojos kėdę būtent šalia Vaido. 

Atlikėja atskleidė istoriją, nutikusią prieš trejus metus pajūryje.

„Sėdžiu mašinoje Klaipėdoje, plaukusi banglentėmis, visa pavargusi, plius trisdešimt. Atvertos durys,  staiga ant manęs užbėga kažkoks šlapias šuo. Žiūriu į šunį, galvoju, čia gi Baumilos šuo. O Baumilos nėra. Esu žiauriai alergiška šunims. O kai šlapias kailis – tai iš viso. Kaip tik vakare Nidoje koncertas. Man jau atsivėrinėja žaizdos, o šuniukas vis dar čia. Aš šunis myliu, o alergijos – ne. Tada atbėga Vaidas ir pradeda bučiuotis. Mane jau nervina, kad bėgioja jo šuo ir dalina alergijas į dešinę ir į kairę,  o jis dar pradeda bučiuotis, nors mes nepažįstami. Aš rodau ženklą, kad atstotų. O jis sako: taigi ne laižytis dar. Ir aš galvoju: oho“.

Nutikusią nemalonią situaciją Gabrielė papasakojo draugei muzikantei, taip istorija, perpasakojama ir pagražinama, pasiekė Vaidą, kuris Gabrielės paklausė, kodėl ji visiems pasakojanti, kad jis į ją mėto savo šunį.

LNK nuotr. 

„Galvoju: Dieve, dėl to Baumilos, tai tiesiog neįmanoma. Kaip man su juo bendrauti?“ – savo emocijas prisiminė G. Vilkickytė.

Tačiau pats Vaidas gynėsi neturėjęs jokių romantiškų intencijų. „Dėl laižymosi. Aš kalbėjau apie šunį, nes šuo ją laižė“, – žaiškino V. Baumila. 

„Lengva keisti scenarijų po tiek laiko, bet tada, ant karštųjų, – šypsodamasi neatlyžo Gabriele. – Matau, kad mudu vis dar nesutariam“. 

 Nomeda Kazlaus sako, kad laidos „Lietuvos balsas. Kartos“ filmavimuose Vaidas ir Gabrielė bendrauja puikiai. Ir pati Gabrielė negailėjo komplimentų Vaidui.

„Man „Lietuvos balsas. Kartos“ tapo Vaido pažinimo projektu, neskaitant aplinkinių sudedamųjų. Tarkime, mes, mokytojai, po ilgo filmavimo kartais jaučiamės jau pavargę, pikti ir išalkę, krenta tonusas. Iš tada niekur ateina Baumila ir tampa televizijos herojumi. Jis ima ir padaro stebuklą iš nieko, net nenusirengdamas. O jis mėgsta apsinuoginti“.

Kol juokdamiesi santykius aiškinosi Vaidas ir Gabrielė,  Benas Aleksandravičius, negailėjo komplimentų naujoms projekto mokytojoms Gabrielei ir Nomedai. 

LNK nuotr. 

„Kiekvienas mokytojas į šou atneša savo muzikinę pasaulėžiūrą, žanrą, stilistiką, patirtį. Tiek Nomeda, tiek Gabrielė man labai patinka. Kiekviena atstovauja skirtingam žanrui. Bet žmonės pamatys, kad pas Nomedą neina vien operos solistai, o pas mane – vien rėkiantys su gitarom. Iš viso pas mane žiauriai mažai roko“, – pasakojo B Aleksandravičius-ba.

Visa laida  apie projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ užkulisius – trečiadienį, , 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vulgarybės

Vulgarybės portretas
Žemas intelektas ,kalbos vien apie laižymasi tokie lnk LT balso mokytojai

Kas cia

Kas cia portretas
Per kaimietė?

Reto

Reto portretas
Kvailumo atlikėja kad tokias sukurtas istorijas pasakoja,šlykštu klausyti.Labai źemo lygio šis ,Lietuvos balsas . Ką ten veikia Nomeda Kazlaus sunku suprasti,tragikomedija
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių