Gimtadienį švenčianti S. Nainė: laikas pagalvoti apie naujus tikslus

  • Teksto dydis:

Šį sekmadienį puošniai, stilingai ir azartiškai gimtadienį „Olympic Casino“ atšventė žinoma atlikėja Simona Nainė.

Prieš 29-erius metus rugpjūčio 13-ąją po laiminga žvaigžde gimusi „be penkių minučių“ trisdešimtmetė Simona Nainė skaičių 13 vadina sėkmingiausiu, o šiemet džiaugiasi nedažna, bet sėkmę lemiančia proga gimtadienį su artimais draugais ir šeima švęsti būtent tikrąją gimimo dieną – juk vasaros sekmadieniai, kaip pastebi S. Nainė, visiems laisvesni nei kitos dienos.

Visuomet labai mėgstu dėmesį prieš gimtadienį – žmonių linkėjimai man padeda išsigryninti palinkėjimus pačiai sau, suprasti, ko norėčiau ir ko tikiuosi iš kitų metų.

„Numerologija man labai įdomi ir svarbi gyvenime. Net ant rankos esu išsitatuiravusi skaičių 13 ir širdį – tikiu, kad šie simboliai man neša sėkmę“, – gimtadienio metu pasakojo žinoma moteris, kurios dar vienas skaičius gyvenimo metuose nė kiek negąsdina, o branda kaip tik suteikia pasitikėjimo savimi. Tad didžiausias atlikėjos noras – per metus iki trisdešimtojo gimtadienio išsikelti naujų tikslų ir galbūt atrasti neišbandytų galimybių save realizuoti.

Atlikėja pusiau juokais, pusiau rimtai sako tikinti, kad 13-ą dieną atšvęstas gimtadienis gali lemti sėkmę visose gyvenimo srityse. „O jei gimtadienyje dalyvauja ir tikras magas, sėkmė garantuota“, – juokiasi S. Nainė, pasakodama apie smagų gimtadienio vakarą Las Vegaso tema, kuriame svečiams neįtikėtinus triukus demonstravo magas Algimantas Frankonis.

Tarp gimtadienio proga S. Nainės pasveikinti susirinkusių bene pusšimčio svečių buvo ne tik šeimos nariai, bet ir artimi bičiuliai Erika ir Merūnas Vitulskiai, Viktorija Sutkutė, Lukas Gricius, Saugirdas Vaitulionis, Ignas Lelys ir daug kitų žinomų žmonių.

Sėkmės S. Nainei jie linkėjo ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Ir nors buvo apipilta gėlėmis ir dovanomis, atlikėja būtent šiltus ir nuoširdžius sveikinimus iš artimiausių žmonių laiko didžiausia dovana.

Beje, pirmųjų sveikinimo žinučių atlikėja sulaukė dar prieš savaitę, kraudamasi lagaminus į Turkiją, kur praleido paskutinę savaitę iki gimtadienio, tad jaučiasi taip, tarsi ir pats gimtadienis tęstųsi ne vieną dieną, o bent septynias.

„Visuomet labai mėgstu dėmesį prieš gimtadienį – žmonių linkėjimai man padeda išsigryninti palinkėjimus pačiai sau, suprasti, ko norėčiau ir ko tikiuosi iš kitų metų. Tai ypač stipriai jaučiu šiemet, mat laukia man svarbūs paskutiniai „niolikti“ metai iki trisdešimtojo gimtadienio“, – už sveikinimus ir dovanas dėkinga S. Nainė.NAUJAUSI KOMENTARAI

NA NA

NA   NA portretas
kai negali vaikų auginti ,belieka reklamas dalinti ,______klauskit zvonkų ir padės ,,,,sėkmės surimtėti ,metai bėga ...

jau

jau portretas
29 metai o tikslo gyvenime dar neturi nors tiek gerai kad prades ieskoti gal suras ir nustos strakalioti nes kol kas ji tustute besistengianti visur reklamuotis

Labai svarbi data!

Labai svarbi data! portretas
Atrodo moteriske stanikeli pamirso....gal siokia diena reikejo padoriau apsiredyti.....
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių