Grupė „69 danguje“ oficialiai keičia pavadinimą, nebelieka ir vienos narės

„Mus ir taip visi vadina šeškėmis, o nuo dabar mes „Šeškės“ – oficialiai“, – sakė Karina Krysko, Goda Sabutytė-Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė. Trijulė pristatė naują grupės pavadinimą, pranešė ir sudėties pakitimus.

„Pirmiausia – apie sudėtį. Gandai apie Nijolės išėjimą iš grupės sklandė seniai. Ir nėra dūmų be ugnies: Nijolė ne kartą buvo atvirai išreiškusi norą išeiti. Pasirodymas „Žalgirio“ arenoje tapo paskutiniu jos šou su „Šeškėmis“. Per ilgus grupėje praleistus metus tikrai visko buvo, tačiau norėtųsi tai palikti istorijai. Dėkojame Nijolei už drauge praleistus metus ir linkime didžiulės sėkmės jos kelyje“, – sakė „Šeškės“.

„Dabar apie pavadinimą... Esame priverstos keisti pavadinimą į „Šeškės“, nes senasis mums, deja, nepriklauso. Prekės ženklą „69 danguje“ buvęs prodiuseris Egmontas Bžeskas yra įregistravęs kaip savo nuosavybę. Mūsų ir E. Bžesko keliai išsiskyrė maždaug prieš dešimtmetį. Nuo tada pačios palaikėme grupės gyvybę: organizuodavome pasirodymus, rūpinomės įvaizdžiu, visapusiškai investavome nuosavas lėšas į grupės veiklą. Sunkus, ilgametis ir atkaklus darbas vedė grupę į didžiulį koncertą arenoje. Tačiau tiesa, kurią sužinojome prieš kelis mėnesius, kai jau buvo parduota pusė „Žalgirio“ arenos bilietų, yra ta, kad pavadinimo „69 danguje“ be E. Bžesko leidimo nebegalime naudoti. Nemeluosime, ne už ačiū paskutinis koncertas su senu pavadinimu įvyko... O visai neseniai kito mūsų koncerto organizatoriai gavo E. Bžesko advokatų raštą, iš kurio tapo aišku, kad nebegalime naudoti senojo pavadinimo.

Priėmėme nelengvą, tačiau mums atrodantį vienintelį teisingą sprendimą: nuo šiol mes – Karina, Goda ir Ingrida – esame „Šeškės“! Nebenorime būti priklausomos nuo praeities. Manome, kad per sunkaus darbo metus visiems įrodėme, kad galime pačios savo grupės veikla pasirūpinti.

Suprantame, kad tokiu sprendimu galime sukelti suinteresuotų asmenų nepasitenkinimą ir, galbūt, net mūsų atvirą puolimą arba bandymus paveikti mūsų grupės veiklą užkulisiuose. Tačiau mes nebebijome! Mes – nebe naivios mergaitės, nebenorime būti tampomos už virvučių.

Galų gale, Lietuva jau nebe tokia, kokia buvo prieš kelis dešimtmečius. Pramogų verslas – daug skaidresnis ir labiau reglamentuotas. Atlikėjų ir autorių teisės – geriau apsaugotos ir atstovaujamos asociacijų LATGA ir AGATA, kurių paramą jaučiame ir esame labai dėkingos. Nesame vienišos ir jaučiamės tvirtai.

„Optimistiškai žiūrime į ateitį. Juk koncertuoja žmonės, o ne prekės ženklai!“ – sakė „Šeškės“ K. Krysko, G. Sabutytė-Alijeva ir I. Martinkėnaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nedėkingos

Nedėkingos portretas
Kai išsukti Bžeskus buvo reikalingas dabar mandromis tapo

Kaina uz groži baisi

Kaina uz groži baisi portretas
Jaunimas darykit išvadas - dantys nusilpe nuo chemijos

Diedulis

Diedulis portretas
Energija eina, gerai, pasiilgsiu Nijoles
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių