Į ekranus grįžtantis R. Ščesnavičius prisiminė darbą su V. Šapranausku: norėjau būti toks, kaip jis

Legendinis kulinaras Robertas Ščesnavičius po 6 metų pertraukos šį vasaros sezoną grįžta į televizijos eterį! Vienas žinomiausių virtuvės šefų sekmadieniais sveikinsis su žiūrovais, supažindins su kulinarinėmis naujienomis, pasidalins savo patirtimi, žiniomis, receptais, bei, žinoma, gera nuotaika.

 

Pradžia – su anapilin iškeliavusiu V. Šapranausku

Kadaise kurtas projektas „Kulinarinis šou“, kaip prisiminė R. Ščesnavičius, buvo pirmasis toks televizinis projektas tiek jam pačiam, tiek ir Vytautui Šapranauskui. Tiesa, Robertui teko laidą ne tik vesti, bet tuo pat metu ir gaminti.

Žinomas vyras neslėpė – V. Šapranauskas  jį išmokė ne vienos vertingos televizijos pamokos. „Mokiausi iš jo būti „šou menu“, nes man tai buvo visiška naujiena. Eteryje ir gyvenime nepaprastai vienas kitą gerbėme: jis buvo aukščiausio lygio profesionalas, be galo išsilavinęs žmogus. Tiesą pasakius, norėjau būti toks, kaip jis“,  – atviravo Robertas.

Ilgainiui Robertas ir pats taip įsisuko į televizijos karuselę, kad daugeliui tapo kulinariniu guru, kas savaitę ant kiekvieno žiūrovo stalo patiekiančiu vis įmantresnį, įdomesnį ir gardesnį patiekalą.

TV3 nuotr. 

„Man patiko justi kontaktą, grįžtamąjį ryšį: sutikdavau žmones, kurie dalindavosi įspūdžiais, pasakodavo, kaip stebi laidas, stengiasi identiškai pagaminti patiekalus pagal mano sukurtus receptus. Tuomet suvokiau, kam aš visa tai darau ir su kuo kalbu vesdamas laidas“, – prisiminimais dalijosi Robertas.

Robertas prisiminė – kuo labiau buvo atpažįstamas televizijoje, tuo daugiau dėmesio sulaukdavo ir gyvenime. Darbai sekė vienas po kito. Robertas buvo mėgiamas ne tik Lietuvoje – daugybė užsienyje gyvenančių gurmanų iki šiol pamena susitikimus su aukščiausio lygio profesionalu iš Lietuvos ar ištraukas iš knygos „Gurmano užrašai“. Vis dėlto vėliau Robertui atėjo metas nuo televizijos atsikvėpti: jo dėmesio ir daugybės jėgų tuo metu pareikalavo net keli Roberto atidaryti restoranai.

Nauja laida 

Tačiau R. Ščesnavičius pripažino televizijos pasiilgęs. „Grįžtu šiek tiek kitoks, pasisėmęs gyvenimiškos patirties – dabar man viską daryti yra smagu. Dabar žinau, kaip ir kas turi būti, bet atlaidžiau žiūriu į gyvenimiškas situacijas: pateisinu tuos, kurie ieško savęs kulinariniame kelyje, ir, natūralu, kažką daro ne taip. Bet toks tas gyvenimas ir turi būti: kupinas ieškojimų ir iššūkių“, – įsitikinęs Robertas.

Nauja kulinarinė laida „Su Robertu lengviau“ – nuo birželio 11 dienos, sekmadieniais, 10.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Sėkmės Robertai
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių