I. Jurgelevičiūtė – apie darbą vaikų darželyje, prekybą ir kodėl yra... šešta

Artėjant šventoms Kalėdoms –  ne tik meilės, bet ir gerų naujienų lietus. Po ilgos tylos į didžiąją sceną vėl žengia grupė „Dinamika“, kuriai visai netrukus bus 30 metų. Šįkart apie ilgą kelią, konkurencines kovas ir slaptas simpatijas kalbėjo ne tik grupės nariai Irma Jurgelevičiūtė ir Gintautas Brokas, bet ir „Dinamikos“ gerbėjai.

Per grupės gyvavimo laiką joje pasikeitė šešios ar penkios merginos, bet G. Brokas sako, kad Irma visada buvo tikrasis „Dinamikos“ veidas.

„Tu buvai antra ir dabar šešta“, – juokėsi Gintautas, skaičiuodamas „Dinamikos“ vokalistes ir turėdamas mintyje Irmos sugrįžimą į grupę.

LNK nuotr. 

„Buvo toks koncertas, kai mane visiškai užkniso klausimai, kur Irma, tai pasakiau, kad numiro. Bet gi visi suprato, kad aš juokauju“, – pasakojo Brokas.

Šiltai sutarianti scenos pora negalėjo vienas kitam iki ašarų prajuokinančių komplimentų. „Tave vadina legenda, o man – dinozauru“, – Irmai sakė Gintautas.

Buvau savarankiška, pinigų netrūkdavo, nes dirbdavau ir užsidirbdavau. 

Prieš patekdama į „Dinamiką“, Irma, pasirodo, dirbo vaikų darželyje. „Studijavau Vilniaus pedagoginiame universitete ikimokyklinio amžiau vaikų psichologiją, dirbau darželyje šeimininkute, paskui auklėtoja,  tiek dienine,  tiek naktine . Buvau savarankiška, pinigų netrūkdavo, nes dirbdavau ir užsidirbdavau. Be vaikų darželio dar važinėdavau į Maskvą traukiniu,  prisipirkdavau kažkokioje stotyje prekių ir paskui jas veždavau į tuo metu atsiradusias komercines parduotuvytes“, – pasakojo Irma. 

Gintautas yra dirbęs fizikos mokytoju, ten ir sutiko Irmą. „Aš turiu radioelektroniko išsilavinimą, esu baigęs dabartinį KTU, dirbau gamykloje prie spalvotų „Šilelių“ televizorių konstravimo, o kai Šilainiuose atidarė mokyklą, sugalvojau pakeisti specialybę ir nuėjau eiti ten dėstyti fizikos. Ten ir Irmą sutikau. Bet mokykloje aš jaučiausi gerai tik po pamokų, ačiū mūsų direktoriui, kuris vertino užklasinę veiklą ir mane palikto dirbti su vaikais – dainuoti, koncertuoti“, – pasakojo G. Brokas.

„Bėgdavome pas jį per pertraukas“, – prisiminė Irma.

Visos paslaptys apie „Dinamiką“ ir jos vokalistę Irmą Jurgelevičiūtę –  šį vakarą, 19.30 val., laidoje „KK2 penktadienis“ per LNK.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Apsivogusi ant visos LIETUVOS ir vėl drįsta lysti į eterį .

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai! I.J. labai daili grazi europietishko veido lietuvaite ! Malonu ja klausyti ir matyti. Lietuvishko grozio atstove.

MOPSAS

MOPSAS portretas
Labai grazi ta Jurgeleviciute ,LIUX
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių