I. Puzaraitės vyras apie M. Jampolskį: jis man – ne konkurentas

  • Teksto dydis:

Daugybę metų kartu koncertuojančių ir scenoje jausmus demonstruojančių Irūnos Puzaraitės bei Mariaus Jampolskio santykiai spėjo apaugti įvairiausiais gandais. Todėl nieko nuostabaus, kad Irūnos vyras, kariškis Rokas Čepononis ištisai sulaukdavo klausimų, kaip jis tai pakenčia ir ką apskritai mano apie savo neva konkurentą Marių Jampolskį.

Šį vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ Irūna ir jos vyras Rokas pirmą kartą prabils apie nuo paauglystės išsaugotą judviejų meilę ir nelengvas kliūtis, kurias teko įveikti, kad išliktų kartu. Ne paslaptis, kad iki vestuvių jiedu itin daug laiko praleisdavo atskirai. Irūna – koncertuose, Rokas – kariniuose mokymuose. Taigi, kartais dėl to kildavo nesusipratimų.

„Nebūdavo taip, kad aš būdavau kolektyve, kur nebūdavo merginų. Pas mane visą laiką būdavo minimum dvi merginos. Pavyzdžiui, išeinam į kokį žygį, panelė pavargsta, reikia panešt ar ginklą ar kuprinę. Ateina vakare į stovyklavietę, reikia stovyklauti, reikia kasti apkasą. Taip gaunasi, kad jau su ja dviese ir apkase... Vakaras, žvaigždės, naktis, atmosfera šiltėja... Komanda „kuopa kelt“, ruošiamės žygiui ir vėl judam“, – apie vieną sunkiausių jo ir Irūnos gyvenimo etapų pasakos kariškis R. Čepononis. Tuo metu Irūna neištvers: „O aš tuo metu Klaipėdoj, trečiam koncerte... su Marium“. Bet jos vyras nusišypsos, kalbėdamas apie žmonos scenos partnerį: „Jampolskis man – ne konkurentas“.

Dainininkė prisimins, kad sunkiausias jos ir Roko santykių išbandymas buvo visai ne pavydas ar nepasitikėjimas, o 100 dienų atskirai. „Skaudžiausias išsiskyrimas buvo, kai Rokas išvažiavo rašyti bakalauro darbo į Austriją, tada ir išsisprendė tolimesnis santykių likimas. Per tą 100 dienų išsiaiškinom, kad vienas be kito negalim, kad atstumas nėra kažkokia kliūtis. Jeigu myli žmogų, turi tiesiog išlaukti“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakos garsi atlikėja.

Dabar skaudūs išsiskyrimai – jau praeityje. Pora laimingai gyvena Marijampolėje, augina du vaikus ir netgi pradeda bendrą muzikinę veiklą. „Dabar tokie laikai, kad visi gali dainuoti. Turi Rokas klausą, visai neblogai dainuoja, ypač neoficialioj aplinkoj“, – intriguoja Irūna, o Rokas tik juokiasi paklaustas, kada populiariajame duete jis pakeis M. Jampolskį.

Kardinalios I. ir R. Čepononių, Evaldo ir Godos Petrauskų bei kitų garsenybių gyvenimo permainos – jau šį vakarą 19.30 val. laidoje „KK2 penktadienis“.NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Norėtut chebryte tokios bobikės ...

Stasius

Stasius portretas
Dabar toki laikai, dainuoja visi ,kas tik turi burna ,dainuoju ir as po taures vyno ,jei tik buciau pakliuves vadovei Laimai ,tai buciau suokes ,kaip lakstingala ,

Ūk

Ūk portretas
Gerai kad ji moka save islaikit gal esant bedai ir vira islaikitu jai ji but kasininke su minimumu abejoju ar but tokia meile nes labai isvaizda vaikelio nieko nera pas ja moterisko ir seip kalba manieros visa vaikiska gal dar jauna ir nesubrendus
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių