Į sceną grįžtančios „Mokinukės“ prisiminė praeitį: savo mieste nebuvome žvaigždės

  • Teksto dydis:

Vėl susibūrusios ir į sceną grįžtančios grupė „Mokinukės“ savo gerbėjus stebins jau kitais metais didžiausioje šalies arenoje. Tačiau viskas buvo kur kas sudėtingiau nei tikėtasi.

Vieną iš merginų reikėjo įkalbinėti grįžti į grupę. „Taip, mane reikėjo įkalbėti. Pažiūrėkite, koks didelis mūsų kolektyvas. Ir pagalvokit, moterys, subrendusios, su savo patirtimis, su savo šeimomis, buitimi, gyvenimais. Ir tau vieną dieną pasako, kad viską turit keisti iš esmės. Nes bus repeticijos, choreografijos, įrašai ir visa kita. Tai galvoje tikrai įvyko toks chaosas, nes aš realiai pamačiau, kad čia nebus viskas taip paprasta, ir neprašoviau. Nėra lengva“, –   pasakojo Irūna.

LNK nuotr. 

Merginos neslėpė, kad savo populiarumo viršūnėje nesijautė itin žinomos. Koncertuodamos tuose pačiose koncertuose su tuo metu puikiai žinomais atlikėjais, jos pačios stovėdavo eilėse, kad gautų jų autografus. „Savo mieste mes nebuvome žvaigždės ar kažkas vau. Kai važiuodavome į koncertus, kitur sulaukdavome prašymų nusifotografuoti, duoti autografą, būdavo, net sekdavo mus su autobusiukais, bet savo mieste iš mūsų kaip tik dar ir pasijuokdavo vaikai, bendraamžiai, pasityčiodavo. Todėl savo mieste mes tikrai nebuvome žvaigždės“, – pasakojo Ieva.

LNK nuotr. 

Simona Nainė atskleidė, kad šiuo metu ji ir atlikėja Natalija Bunkė yra bene geriausios draugės, tačiau anksčiau, nors grupė „Mokinukės“ buvo garsi, jai atrodė, kad kiti yra žymiai ryškesnės žvaigždės. „Ėjome ir grupės „Mango“ autografų prašyti. Arba galvodavau oho, teta Natalija. Viskas atrodydavo kitaip. Visi žmonės atrodė, kad daro kažką nerealaus. O mes tiesiog merginos, kurios daro savo darbą, tą kuris mums patinka, tą, kuriame mes esame geros ir viskas", – pasakojo Simona.

Daug juoko ir gerų emocijų trečiadienį, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“  per LNK.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Nei juoktis ,nei verkti

Nei juoktis ,nei verkti portretas
Ar iki pensijos būsit vis dar ,,mokinukės''?

Gal

Gal portretas
Nereikia, likit kur esat.

Cha cha

Cha cha portretas
kokios dar mokinukės. Moteriškės, motinos - ne mokinukės baikit juokus, kaip ir Nataška penktą dešimtį suka ir dar vis "mergaitė verta melejono"
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių