I. Zasimauskaitė: kai panorau patikti ir įtikti sau, sulaukiau daugiau kritikos bei atstūmimo

Grįžti į straipsnį

Nesuprantu, paaiškinkit

Nesuprantu, paaiškinkit portretas
Niekaip nesuprantu, pati lenda į eterį ir pati guodžiasi. Būk savo vietoj, užkariauk klausytoją dainomis, atlikimu ir bus viskas gerai. Ar tokiu būdu galima užkariaut klausytojų dėmesį? Ir ar reikia.

Man taip atrodo

Man taip atrodo portretas
Moteris nevykusiu budu bando daryt sau reklama. Apie apredus ir krutis ta tema jau issemta. Patarciau ieskot kitos temos.

Užjaučiantis

Užjaučiantis portretas
Tokie vargšiukai ir vargšiukės, kuriems reikia kitų dėmesio, paramos, palaikymo, pritarimo, gerų nuomonių, komentarų pagyrimų... Net Krišnos sąmonė nepadeda jiems.

dovana

dovana portretas
Nuostabaus grozio moteriske linkiu TAU dziaugtis ir didziuotis nes esi apdovanota ypatingu groziu kada nereikia jokio ''STEBUKLINGO SILIKONO'' Labai nuosirdziai noriu palinketi siai nuostabaus grozio motriskei stiprybes ir nekreipti jokio demesio i JUS zeminancius ir skaudinancius zemos kulturos ir issilavinimo rasinetoju komentarus Dar karta noriu palinketi kad visur ir visada didziotumeisi ir suprastum kad esi apdovanota uz jokius pinigus nenuperkama dovana GROZIU

Berta

Berta portretas
kur daugiau save pareklamuosi jei ne debiliškoj pletkininkų rūtos laidoj

Baba

Baba  portretas
Viskas su ja gerai ,tiesiog mergike darosi reklama ,juk kažkaip reikia grįžti ,reikia užsakymu .Man tai laidose pasirodė visai simpatiška ir aprėdai netrukdė.,tik su renginiu gal bižki prašovė bet kam nepasitaiko .

Sakykit ką norit , bet

Sakykit ką norit , bet portretas
Dėmesio ta moterėlė aiškiai pasiilgo. Po niekam tikusio išstojimo ant raudonojo kilimo reikėjo praryt tą nesėkmę ir užrišti tą nuoskaudų maišelį. Bet ne ! Būtinai savo nesėkmę nori užkabint ant kitų : koie begėdžiai , beširdžiai .... aptarė kūną !!!.... Pasaulis margas. Nereikia tikėtis , kad visi vienodai į viską reaguotų. Bet ir savo klaidas priimk , kaip klaidas , o ne tragedijas , nes jos yra taisomos ......

D

D portretas
Tai kad ir į laidą atėjo apsirėdžius kaip į bulviakasį. Jei pas moteriškę toks skonis ir supratimas tai ko kaltinti visus aplinkui

Siaip

Siaip portretas
Nezinau ka ji ruko bet dileris tai tikrai neblogas.zvengt ne i tema kur isvis net nejuokinga reikia sugebejimu tureti.o su ta maike kaip pasirode ir papais svaistesi tai nustebau gera prasme.galvojau kad ji isvis papu neturi.o cia va,se tau

Gimaž

Gimaž portretas
Ievute,jei pačiai sunku susigaudyti apie savo ,,epizodus,,, tai vertėtų pasikalbėti su specialistais. Garsus juokas,aikštingumas,graudenimas visiškai išduoda esamą būklę.Nurimk ir neik į viešumą kol nepagerės savijauta.Žurnalistams tai tik biznio reikalas,o nesuprantantiems žmonėms tik esi nepagrystų komentarų šaltinis.

Zasimausko arklys

Zasimausko arklys portretas
nu tai patinki sau tai ir džiaukis kitiems nepatikai tai nėra ko ir pykt

Man atrodo

Man atrodo portretas
Jeigu su tokia apranga ponia eitum į daržą dirbti,niekam neužkliūtumėte.Bet atėjus į iškilmingą renginį,ieškoti papų pažastyse-nelabai pritinka.

Senukas

Senukas portretas
Ar jai demesio trūkumas?

Anonimas

Anonimas portretas
Kas ji ,kad mums turi būti įdomu apie šią blankią,infantilę moteriškę.

Galerijos

Daugiau straipsnių