I. Zasimauskaitė prabilo apie patyčias dėl krūtinės: visada reikia apvemti, apšikti ir sutrypti

„Galvojau, kad reikia nesifotografuoti, prasmukti pro fotografus“, – prisiminusi raudono kilimo renginį, po kurio visa Lietuva kalbėjo apie jos įvaizdį, atviravo Ieva Zasimauskaitė. Ji neslėpė – tikrai negalvojo, kad jos krūtinė sukels tokį rezonansą. 

„Nieko ant raudono kilimo nenutinka šiaip sau“, – įsitikinęs Edvardas Žičkus, žinomas žurnalistas,  žurnalo „Elle“ redaktorius. „Dažniausiai viskas būna gerai apgalvota. Ir tai, kad žmonės pamiršta užsidėti apatinius ar užsideda juos per mažus arba ateina vyrai su aukštakulniais, ryškiausiomis plunksnomis – tai tikrai ne atsitiktinumas“, –  dalinosi jis.

Tai, kad žvaigždės apdovanojimams ruošiasi pusmetį, sutinka ir „M.A.M.A“ asociacijos pirmininkas Martynas Tyla. Ne viena šalies įžymybė sutiko – dėl  renginio stengiasi net mesti kilogramus. „Aš šiemet pirmą kartą taip nedariau, net nusistebėjau, nes net pernai prieš apdovanojimus, kad įtilpčiau į suknelę, tris dienas valgiau tik grikius. O šiemet galvojau: kam? Tiesiog pasisiūsiu tinkamo dydžio suknelę“, –  juokėsi Monika Liu. Ji neslėpė ne kartą gavusi įžeidimų, pastabų dėl išvaizdos. Ypač socialiniuose tinkluose. „Man vienas žmogus, kuris su manimi dirbo, yra parekomendavęs, kad numesčiau svorio“, – atviravo atlikėja.

Didelį rezonansą sukėlė ir kitos scenos žvaigždės – I Zasimauskaitės pasirodymas ant raudono kilimo. Iš moterų pašaipių komentarų dėl stiliaus sulaukusi atlikėja pasidalijo viešu laišku, ją ginti stojo kitos žinomos moterys. „Tikrai neturėjau jokios žinutės. Tiesiog norėjau išeiti iš namų, nes labai retai dabar pavyksta. Ir turėjau tą suknelę parsisiuntusi. Iš tikrųjų galvojau, kad ji atrodys kiek kitaip. Pasižiūrėjau į veidrodį, sakau vyrui: man nepatinka, kaip mano rankos atrodo. Apie krūtinę, prisiekiu jums, net nepagalvojau. Nė nešovė mintis, kad bus kažkokia problema be liemenėlės išeiti“, – pirmą kartą atvirai apie kilusį skandalą kalbėjo I Zasimauskaitė. „Galvojau, gal reikia nesifotografuoti, prasmukti pro fotografus. Aišku, kaip moteriai, visada norisi gražiai atrodyti“, –  pridūrė ji.

Paklausta, kodėl skaitė komentarus, Ieva neslėpė – stengėsi nežiūrėti, bet jau patys pirmieji komentarai buvo neigiami. „Pirmas komentaras buvo, kad krūtinė nutįsusi iki pažastų. Negalėjau patikėti. Bet man labiausiai suveikė tai, kad aš esu mama, ir taip nemiegojusi, o čia dar rašinėja. Išėjau laiminga ir galvoju: aš išėjau pailsėti, o jūs kalbate apie mano krūtinę. Man buvo liūdna. Aš galvoju, kodėl visur ten, kur yra gėris, pozityvas, visada reikia apvemti, apšikti ir sutrypti“, – rėžė žinoma atlikėja.

LNK nuotr. 

Nuskambėjo ir atlikėjos Monikos Liu šokiruojanti istorija. Atlikėja jau kelis mėnesius susiduria su tuo, ką galima pavadinti žinomumo kaina. Dėl kito žmogaus veiksmų prieš ją yra pradėtas ikiteisminis tyrimas. „Kreipiausi į policiją ir už persekiojimą, ir už grasinimus, turto niokojimą“, – sakė dainininkė.

Visos istorijos –  laidoje „Bučiuoju. Rūta“  ketvirtadienį, 20 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tikrai ,daug triuksmo del nieko.

Tikrai ,daug triuksmo del nieko. portretas
Protinga moteris but padarius isvadas, nepamirsus pasitvarkyt ,iseidama i viesuma.o Dainininke dziaugiasi ,kad ja palaiko koleges grazuoles,stilingos ,ir dar labiau primena ta nevykusi aprangos vaizdeli .Kas labiausiai krenta demesin,tai p.Zasimauskaites liet zodziu atsargos,negi zodziai APVEMTI,APSIKTI...yra jos pasakyti?.Jei taip ,tai jau zemiau nera kur. Atsiprasau,kad tikejausi,kad ji bus tvarkingesne,visom prasmem,po siu zodziu supratau- nebus.Ji nepasikeis,nes jauciasi nekalta,o kiti jai ,matyt, blogieciai.Teks,ja isgirdus ar pamacius isjungt transliuotoja,tai geriausias budas- be jokiu pykciu.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Su Tamsta visa tai jau padaryta .

nėra žodžių

nėra žodžių portretas
daug triukšmo dėl nieko
VISI KOMENTARAI 43

Galerijos

Daugiau straipsnių