Idealia pora laikomi Ž. ir D. Stakėnai prieš dvejus metus buvo išsiskyrę: jokių planų grįžti nebuvo

  • Teksto dydis:

Renginių vedėjas Žygimantas Stakėnas ir jo žmona, grožio specialistė Dovilė, laikoma viena gražiausių ir darniausių pramogų pasaulio šeimų. Jiedu kartu jau devyniolika metų, susituokė būdami 22-ejų, augina du sūnus ir atrodo ideali pora. Tačiau Stakėnai nustebino atvirai prakalbę apie prieš dvejus metus įvykusią krizę, kai jiedu buvo nusprendę pasukti skirtingais keliais. Talentingas ir geros nuotaikos, rodos, niekada nestokojantis renginių vedėjas pusę metų gyveno skyrium nuo šeimos ir ruošėsi skyryboms.

„Nesusikalbėjimas vis kartojosi, kartojosi, kartojosi. Daug dalykų, daug aplinkybių susidėjo. Vieno dalyko negaliu išskirti“, – apie tuomet priimtą sprendimą skirtis pasakojo Dovilė Stakėnienė, „Sveikos odos“ namų ir internetinės svetainės įkūrėja. 

„Trečios pusės tikrai nebuvo, – patikino Žygimantas. – Per tuos metus šeimoje augo nesusikalbėjimas, ginčai. Jeigu atsirasdavo alkoholio, viskas tapdavo dar aštriau, baisiau. Tai tol tęsėsi, kol supratome, kad tai niekur neveda“.

LNK nuotr. 

Žygimantas prisipažino pusmečiui išėjęs iš namų ir gyvenęs viešbutyje. „Tik tas viešbutis buvo remontuojamas, – juokėsi laidų ir renginių vedėjas. – Gavau kambariuką iš draugo, kuris statė viešbutį. Kai viešbutyje baigėsi remontas, prisiglaudžiau pas tėtį. Iš pradžių jokių planų grįžti nebuvo. Buvo pyktis, nusivylimas, daug jausmų, o tie jausmai mažam viešbučio kambariuke kaip celėje dar labiau tave daužo. Pradžia buvo nelengva, bet nebuvo taip, kad šešis mėnesius mes nesimatėme su Dovile. Namuose pasimatydavome, su vaikais. Ji palaikė mano išėjimą, padėjo ieškoti baldų, kai sirgdavau, valgyti atveždavo.“

Kas Stakėnų šeimoje žengė pirmą žingsnį susitaikymo link, kas buvo svarbiausias dalykas, dėl kurio pradėjo keistis Žygimanto ir Dovilės santykiai ir ko šeimai teko atsisakyti? Apie tai – penktadienį, 19.30 val., „KK2 penktadienyje“ per LNK.

 

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių