Įvertinkite: grupė „Måneskin“ pristatė naują dainą

  • Teksto dydis:

Dainų konkurso „Eurovizijos“ nugalėtojai „Måneskin“ pristatė naują singlą „Mammamia“.

„Mammamia“ yra pirmas naujas italų grupės kūrinys po jų pergalės šių metų „Eurovizijoje“, tad daugelis gerbėjų nekantriai jo laukė.

Ją ketveriukė įrašė praėjus kelioms dienoms po triumfo Roterdame. Kūrinys gimė vos per porą valandų, tačiau premjeros teko palaukti gerokai ilgiau.

Visam pasauliui savo dainą grupė pristatė vidurnaktį.

Premjera įvyko Berlyne, legendiniame „SO36“ klube. Jame grupė savo ištikimiausiems gerbėjams atliko naują dainą gyvai dar iki jai pasirodant internete. Be to, šio pasirodymo transliaciją stebėjo būrys gerbėjų 16 pasaulio miestų – nuo Niujorko iki Stambulo. Į išankstinės premjeros transliaciją galėjo patekti kviestinė publika ir kvietimus laimėję fanai. Toks renginys vėlų ketvirtadienio vakarą vyko ir Vilniuje.

„Måneskin“ fenomenas po pergalės „Eurovizijoje“ pasklido ne tik Europoje, bet kur kas plačiau.  Trys grupės singlai „Zitti E Buoni“, „I Wanna Be Your Slave“ ir „Beggin‘“ pastaruosius mėnesius nesitraukė iš muzikinių topų daugelyje Europos šalių. „Måneskin“ tapo pirmąja italų grupe, kuriai pavyko su dviem dainomis patekti ir į itin konkurencingą britų muzikos dešimtuką.

Italų grupės nariai prieš kelias dienas ne vienam gerbėjui atėmė žadą – fotosesijos metu jie įsiamžino visiškai nuogi.

 

 


Šiame straipsnyje: ManeskindainaMammamia

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių