J. Jarutis pristatė naują dainą: vaizdo klipe dainininką įkūnijo žymus komikas

  • Teksto dydis:

Justinas Jarutis į antrą vasaros mėnesį įžengia su naujausiu savo kūriniu „Tavo tavo“, kurį sukūrė drauge su Jessica Shy. Su nauja daina pristatomas ir muzikinis vaizdo klipas – jame dainininkas pagrindiniu herojumi pakvietė tapti charizmatiškąjį komiką Mantą Bartuševičių.

Atlikėjas atskleidžia, kad daina yra apie meilę ir jos ilgesį, o klipas – ironiškas žvilgsnis į save, kvietimas nežiūrėti į viską taip rimtai.

„Klipo mintį ir Manto atsiradimą jame tiesiog susapnavau, nes vieną rytą atsibudęs jau turėjau šią idėją, – pasakojo J. Jarutis. – Pati daina yra labai nuotaikinga, todėl norėjosi ir nuotaikingo klipo. Aš nebijau pasijuokti iš savęs ar ironiškai pažvelgti į jau atliktus darbus. Dėl šių priežasčių sujungti ankstesnių vaizdo klipų siužetus į vieną pasirodė puiki mintis. Kiekvienas, kuris yra matęs bent vieną jų, tikrai atpažins scenas ir naujausiame kūrinyje.“

Atlikėjas neslepia, kad žavisi žinomo komiko veikla. „Mantą laikau vienu geriausių Lietuvos komikų, tad su niekuo kitu ir nesinorėtų įgyvendinti tokio projekto. O jis klipe atrodo ir šimtą kartų geriau, nei atrodžiau aš“, – šypsojosi J. Jarutis.

Apie muzikinio klipo filmavimo užkulisius ir iššūkius paklaustas komikas M. Bartuševičius nepabėgo nuo savo amato ir juokavo.

„Kartais filmuodamasis jaučiau didesnį spaudimą ne iš Justino ar kūrybinės komandos, o iš aptemptų kelnių. Juoką kėlė ir tos scenos, kuriose Justinas filmavosi, kai buvo šalta, o man teko būti su megztiniu, stora striuke ir dar plaukti valtimi kaitinant 28 laipsniams“, – sakė M. Bartusevičius ir pabrėžė, kad, kalbant rimtai, liko sužavėtas darbu su atlikėju.

„Justinas pats dirbo drauge su filmavimo komanda ir puikiai sugebėjo visus suvaldyti – net kai matėm, kad laiko filmuoti vis mažėja, o saulė mus ima spausti iš vakarų. Jis visiškai neprarado ramumo ir geros nuotaikos, o tai – retas dalykas. Jam rimtai reiktų pagalvoti apie režisieriaus karjerą“, – teigė Mantas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių