J. Jarutis pristato įsimylėjėliams skirtą klipą: meilė turi daug veidų – perprasti jos iki galo neįmanoma

Minint įsimylėjėlių dieną ir pilkai žiemai artėjant prie pabaigos Justinas Jarutis pristato ketvirtąjį albumo „Debesimis braidyti“ singlą pavadinimu „kalbėsimės/mylėsimės“, o drauge su juo – ir erotiškų elementų turintį bei į žymiai šiltesnius kraštus nukeliantį vaizdo klipą.

„Ši daina man visada kelia savotišką jaudulį. Kai atlieku ją gyvai, kartais net išsigąstu, ar nesupainiojau žodžių: kada mylėtis, kada kalbėtis, tai taip gyvenimiška, tikra, persipynę, kad nesunku sumaišyti“, – šypsosi J. Jarutis.

Kai atlieku ją gyvai, kartais net išsigąstu, ar nesupainiojau žodžių: kada mylėtis, kada kalbėtis, tai taip gyvenimiška, tikra, persipynę, kad nesunku sumaišyti.

Pasakodamas apie dainos idėją dainininkas pažymi, kad jį domina visos žmonių jausmų spalvos. „Kartais manęs pusiau juokais paklausia, ar dar neužtenka dainų apie meilę? Ką dar galima apie ją pasakyti? Man belieka pusiau rimtai atsakyti, kad neužtenka – ir niekada neužteks. Meilė turi tūkstančius veidų, ir mes niekada nepažinsime jų visų. Štai šiame kūrinyje kalbu apie tai, kad mūsų jausmai, trokštamas ryšys su mylimu žmogumi keičiasi kone kasdien ar net kas kelias valandas. Kartais mes norime jo prisilietimo, kartais žodžio, kartais tylos. Tokią pat troškimų kaitą išgyvena ir mylimas žmogus, todėl kartais suprasti vienas kitą, pajusti nuotaikos pasikeitimus yra sudėtinga – dėl to reikia kalbėtis, kalbėtis, o tada mylėtis. Arba atvirkščiai, nežinau“, – juokiasi J. Jarutis.

Kartu su singlu pristatomas ir intriguojantis vaizdo klipas, kurį kuriant dainininkas atliko tiek vieno iš aktorių, tiek ir režisieriaus funkcijas. Kur tas rožinis pasaulis, į kurį nukelia magiškas kaleidoskopas?

„Cha, tikslių koordinačių išduoti negaliu, bet įsivaizduokite paralelinę visatą, kurioje dominuoja tik kūniški malonumai. Ir tokioje visatoje įkalintas žmogus, šįkart vyras, bet lygiai taip pat galėtų būti ir moteris, vis labiau nusiviliantis gyvenimu, bereikšmiais santykiais. Jis trokšta juos iškeisti į pokalbius, jausmus, gilų ryšį, kurio nėra patyręs. Ar jam pavyks išsivaduoti? O gal jį kas išvaduos? Palieku tai klausytojo interpretacijoms“, – dalinosi J. Jarutis

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių