J. Nainys – apie karjeros pradžią ir rizikingai Šiauliuose uždirbtus 800 litų

  • Teksto dydis:

Šį trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuosis viena žinomiausių Lietuvos šou pasaulio porų – didžėjus Jonas Nainys ir dizainerė Simona Nainė. Garsūs veidai nustebins žiūrovus ir pasirodys ne dviese, o su visa savo šeima, kurią patys šmaikščiai vadina „Nainynu“ – jiems kompaniją palaikys trys Maltos bišonų veislės augintiniai.

Nainiai ne tik papasakos apie kiekvieną savo šunį, bet ir bandys laidos vedėjams įrodyti, kaip gerai vienas kitą pažįsta, o J. Nainys prisimins savo karjeros pradžią ir linksmą nutikimą, kurio metu pavyko gudriai pasipelnyti. Tiesa, situacija bet kuriuo metu galėjo pakrypti ir visai kita linkme...

Populiarus didžėjus J. Nainys, geriau žinomas Jovani pseudonimu, savo karjerą pradėjo dar būdamas mokykloje. Iš to laikotarpio jam ypatingai įsiminė vienas vakaras, kai grojo garsiame Šiaulių naktiniame klube.

Kaip prisimins J. Nainys, tuo metu Šiauliuose buvo ypatingai populiari rusiška muzika, tačiau pats Jonas nebuvo didelis jos gerbėjas. Tik vieną vakarą per savaitę – trečiadieniais – klubo vadybininkas sutikdavo groti kitokią, ne rusišką muziką. Tačiau net ir tada tekdavo susidurti su klientais, kurie žūtbūt jos reikalaudavo.

„Atėjo trečiadienis, aš groju ir ateina toks „prie babkių“. Jis ateina ir sako – ar gali uždėti rusišką muziką? Nuoširdžiai ir su pasididžiavimu pasakiau, kad šiandien yra trečiadienis, ir mes tikrai negrosime rusiškos muzikos. Jis man padėjo 100 litų. Pasakiau: „Atleiskit, bet mes rusiškos muzikos tikrai negrojame“. Jis padėjo dar 100 litų, o po to – dar ir dar. Ties 800 litų riba pasakiau, kad netrukus bus. Kitas sunkiausias momentas man buvo tada, kai vadybininkas, kuris visuomet stovėdavo tarpduryje ir žiūrėdavo, ką groju, nuėjo parūkyti, ir aš per tas kelias minutes spėjau įmiksuoti rusišką kūrinį“, – prisimins Jonas.

Deja, netrukus pasirodžius naktinio klubo vadybininkui, Jonui teko kūrinį ir vėl pakeisti – jis iki galo taip ir nesugrojo tos rusiškos dainos, kurios pageidavo pasiturintis šiaulietis.

„Pagalvojau, ar tada tie 800 litų, kurie stovi prieš mano akis, mano ar ne mano? Aš groju iki 4 ryto, o tada buvo tik po 12 valandos nakties – vadinasi, reikia laukti. Neėmiau tų 800 litų iki pat galo, nes mačiau, kad tas bičas dar sėdi. Ir jau ant galo, kai baigėsi vakarėlis, jis eina link manęs tokia poza, lyg būtų labai piktas ir kad tuoj atimtų tuos 800 litų… Bet jis prie manęs priėjo ir pasakė: „Duok penkis“, – netikėta istorijos baigtimi laidoje dalysis Jonas.

Tai – tik viena iš daugelio linksmų istorijų, kuriomis žinoma pora dalysis jau šį vakarą. „Gero vakaro šou“ vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius primins archyvinius didžėjaus vaizdo įrašus, kuriuose Jonas vos atpažįstamas, o vėliau Jonas ir Simona dar mėgins atsakyti į suktus klausimus apie vienas kitą.

Kaip gerai pora vienas kitą pažįsta, pamatysite jau šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou“, 19.30 val. per TV3!NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių