J. Nainys prisipažino išbandęs seksą telefonu

  • Teksto dydis:

Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Moterys prieš vyrus“ savo jėgas išmėgins dainininkas, projekto „Muzikinė kaukė“ nugalėtojas Edgaras Lubys, grupės „TOP vyrai“ narys Gytis Balčiūnas, šokėjas Tomas Legenzovas su mylimąja, „Mis Lietuva 2014“ – Agne Kavaliauskaite, grupės „Kristal“ lyderė Kristina Ivanova, dainininkė Neringa Šiaudikytė.

Azartiško žaidimo vedėjai – dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir „radistas“ Jonas Nainys.

Laidos „Moterys prieš vyrus“ kūrėjai netikėtus klausimus dalyviams kiekvieną savaitę rengia remdamiesi sociologų tyrimais ir žmonių iš gatvės atsakymais. Šį trečiadienio vakarą žaidime nuskambės itin pikantiškas klausimas: kiek procentų vyrų yra išbandę seksą telefonu? „Šimtas procentų, - nedvejojusi atsakys linksmai nusiteikusi N. Šiaudikytė. – Jie visi iškrypėliai kažkokie.“ Šokėjas T. Legenzovas atviraus, kad yra skambinęs sekso linija. „Bet man buvo kokie penkeri“, - juoksis jis.

Gražiausia Lietuvos mergina išrinkta A. Kavaliauskaitė pripažins netikėjusi, kad jos sužadėtinis Tomas turi tokios patirties. „Tai reiškia tokių vyrų yra daug“, - sprendimą priims ji. „Dėl juoko žmonės kartais tai daro, kad tiesiog pasijuokti. Tai dėl to tas procentas gali būti ir didesnis, nes jie gal ir išbandė, bet tai nereiškia, kad jie tai daro nuolatos“, - svarstys Neringa Šiaudikytė.

Vyrų komandos kapitonas J. Nainys papasakos istoriją, kuri nustebins laidoje dalyvausiančius dalyvius. „Aš asmeniškai esu vienu metu skambinęs net į dvi sekso linijas. Su Rolandu mes darėme eksperimentą. Paskambinome į vieną sekso liniją ir aš sakau: „Mano draugė negali užsivesti, gal galėtumėt ją užvesti?“. Tada Rolandas skambina kitai ir pasako lygiai tą patį. Tada telefonus sudėjom ir jos pradėjo viena kitą užvedinėti“, - apie patirtą nuotykį su kolega, „radistu“ R. Mackevičiumi atskleis Jonas. Visgi, dalyviai privalės atsakyti: kiek vyrų naudojosi tokia paslauga?

Žymių moterų komanda po laidoje „Moterys prieš vyrus“ išgirstos istorijos nuspręs, kad net 62 procentai vyrų yra išbandę seksą telefonu. Galima paklaida spėjant – 10 proc. Tiesa, teisingas atsakymas skirsis net keliomis dešimtimis – jis bus kur kas mažesnis. Moterys neslėps nuostabos. „Slapta vyrai skambina ir nenori prisipažinti. Aišku, čia nėra ko girtis“, - nuomonę išsakys moterų komandos kapitonė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Šio trečiadienio vakaro laidoje netrūks geros nuotaikos, netikėtų klausimų ir stebinančių dalyvių atsakymų. Kuris iš vyrų gražiausiai atrodytų persirengęs moterimi – J. Nainys, G. Balčiūnas, E. Lubys ar T. Legenzovas? Kuri iš moterų gražiausiai atrodytų persirengusi vyru – N. Šiaudikytė, A. Kavaliauskaitė, N. Pareigytė-Rukaitienė ar K. Ivanova? Azartiškas ir vienintelis toks žaidimas „Moterys prieš vyrus“ – šį trečiadienio vakarą, 20:30 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIS

ALGIS portretas
Gal su meiželute

Anonimas

Anonimas portretas
Tai bent bebriukas tai bent drasuolis.Jei moterys nedurnos jos turi suprast kad vyru Lietuvoj sventu nera.Jos tik namu laikytojos.Nueik pas svetima visada gaus.

Julius

Julius portretas
Vargšas. Užjaučiu bachūrą.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių