J. Nainys prisipažino: viešbutis, kurį įsirenginėjo su žmona, jam nebepriklauso

  • Teksto dydis:

Ko gero nerastume žmogaus, nenorinčio praturtėti, o kur dar tai lydintis žinomumas, populiarumas, šlovė... Tačiau šiandien savo verslams vadovaujantys garsūs žmonės prisipažįsta, kad tuomet, kai juos turi, dirbi daugiau nei būdamas tiesiog samdomu darbuotoju. O tie, kurie ką nors kuria siekdami vienintelio tikslo – praturtėti, tikrai sulauks nesėkmės. Tad ko reikia, kad įkurtumėte sėkmingą, pelną nešantį verslą? Ir kokių klaidų, kurios joms kainavo tūkstančius, verslaujančios žvaigždės pataria nekartoti? Apie tai – šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

„Pradėkit, pradėkit, klyskit, bet darykit. Juk yra verslų, kuriuos galima pradėti nuo nulio. Taip, gal ne iš karto pavyks, bet jūs žinosite, kaip tai darosi“, – patars prieš keletą mėnesių fizinę parduotuvę „Home decor by NB“ Žvėryne atidariusi 38-erių dainininkė Natalija Bunkė.

„Varganas gyvenimas, mažas atlyginimas“, – tokius ir panašius skundus Natalija kaip ir daugelis mūsų sako girdėjusi ne kartą. Ji nesupranta verkšlenančių ir sėdinčių ant sofučių vietoj to, kad imtų kažką keisti gyvenime. „Labai daug kur trūksta padavėjų, ir taip yra todėl, kad tokias algas gaunantiems žmonėms patogiau gauti pašalpas... Kokiems velniam aš dabar vargsiu ir dirbsiu. Aš suprantu, kad nuovargis ir visa kita, bet jeigu mes sėdėsim ir nosis krapštysim, nieko gyvenime neturėsim“, – teigs N. Bunkė.

Tuo metu ketvirtus metus nuosaviems mados namams vadovaujanti operos solisto Merūno Vitulskio žmona, 33-ejų Erika tik šypteli išgirdusi gandus, kad jos verslas po karantinų vos gyvuoja. Dvi didžiausios klaidos, kurias Erika prisipažįsta padariusi verslo kūrimo pradžioje – per didelis pasitikėjimas žmonėmis ir neįpareigojimas jų sutartimis. „Sakoma, tu blogas direktorius, jeigu daug dirbi. Bet taip tikrai nėra. Direktorius dirba daugiausiai. Ir visa atsakomybė, visas stresas susigeria jam – visada esi su įjungtom smegenim, net miegi atmerktom akim“, – pasakos E. Vitulskiene.

Verslo kūrimas neatsiejamas nuo klaidų, kurios dažnai kerta ne tik per piniginę, bet ir supurto asmeninį gyvenimą... Pasak Simonos Nainės, svarbiausia iš jų pasimokyti. „Mano pagrindinis žodis – kainavo, tai kainavo. Žinai, ko niekada neišreikšim, tai tos pinigų vertės, to laiko, darbo, nemiegotų naktų, minčių, ir viso atsidavimo, ką tu įdedi. Ir nesvarbu, kad tas verslas neneša mums kažkokių milijonų ar didžiausių turtų. Darome darbą, kuris mums patinka, todėl niekada neskaičiuojame darbo valandų“, – sakys S. Nainė.

Koks jausmas atsisakyti verslo, į kurį sudėjai ne tik daug vilčių, bet ir nemažai santaupų, puikiai žino garsus Lietuvos didžėjus, radijo ir televizijos laidų vedėjas 38-erių Jonas Nainys, dar žinomas kaip Jovani. Prieš kelerius metus likęs be darbo televizijoje, Jonas sugalvojo santaupas investuoti – kartu su partneriu nupirko apleistas patalpas Senamiestyje ir įrengė septynių kambarių viešbutį. COVID-19 pasauliui dar nebuvo žinomas, o ką reiškia karantinas, sustabdęs ir turizmo verslą, dar nebuvome patyrę, todėl apartamentų nuoma Jonui atrodė labai patraukli investicija. Jonas noriai rodė savo valdas, ir pasakojo, kad jas įrenginėjo padedamas žmonos. Tačiau šiandien prisipažįsta, kad apartamentų verslas jam nebepriklauso.

Verslo pradžiamokslis pagal garsius žmones – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nu

Nu portretas
gerai pardavė?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių