Jazzu pristato naują dainą: tikiuos, kad ji sušildys širdis ir namus

  • Teksto dydis:

Viena ryškiausių šalies muzikos žvaigždžių Justė Arlauskaitė – Jazzu, besiruošdama koncertiniam turui „Karma“, didžiausiose šalies arenose šiandien klausytojams pristato dar vieną naujieną – kūrinį „Šalta“. Kūrėja tikisi, kad naujoji daina sušildys klausytojų širdis ir namus.

Besiruošdama koncertiniam turui, talentingoji Jazzu klausytojus žada nustebinti ir naujausiu albumu. Šiandien klausytojams žinoma dainininkė pristato ir pirmąjį singlą „Šalta“. Pasak kūrėjos, norisi, kad žmonės savaime suprantamus dalykus vertintų, todėl ši daina – apie tai, apie norą, kad klausantis kūrinio širdyje pasidarytų dar šilčiau ir jaukiau.

„Labai Justiška daina, su niekuo nesumaišomas Jazzu skambesys. Taip ir norėjosi šiuo metu – kažko savo, namų jausmo, artimo, jaukaus, šviesaus. Už lango nors ir šalta – širdy rusena meilė ir šiluma. Apsikabinkit artimus, vertinkit akimirkas, buvimą kartu, nepriimkit visko, kaip savaime suprantamų dalykų – viskas yra stebuklas, išmokime juos įsileisti, patirti ir už juos padėkoti. Pasakysiu paradoksaliai, bet tikiuosi, kad daina „Šalta“ sušildys jūsų širdis ir namus“, – apie premjerą pasakojo Jazzu.

„Greitai išgirsite mano naują albumą, greitai ir arenų turas. Tokių įspūdingų koncertų dar neturėjau, todėl labai laukiu ir kviečiu jus ateiti švęsti kartu. Ne tik šventes, bet ir patį gyvenimą bei patį save“, – pasakodama apie būsimus koncertus džiaugėsi garsi dainininkė.NAUJAUSI KOMENTARAI

ttt

ttt portretas
Man, muzikinis fonas užgožia tariamus žodžius ir nebloga daina praranda įdomumą.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių