Kanų kino festivalyje aktorei M. Streep įteikta Garbės palmės šakelė

Antradienį prasidėjusiame Kanų kino festivalyje aktorei Meryl Streep įteikta Garbės palmės šakelė. „Tu pakeitei požiūrį į moteris kino pasaulyje ir padėjai mums pažvelgti į save kitaip, – įteikdama apdovanojimą sakė prancūzų kino žvaigždė Juliette Binoche. – Priversdama mus juoktis, verkti ir svajoti, užėmei neišdildomą vietą kino istorijoje“.

Publika M. Streep sveikino ilgais plojimais. „Kai prieš 35 metus pirmą kartą buvau Kanuose ir jau turėjau tris vaikus, galvojau, kad mano karjera baigėsi“, – atviravo 74-erių aktorė, žibėjusi tokiuose filmuose kaip „Mano Afrika“ ir „Ir velnias dėvi Prada“. Ji dėkojo publikai, kad šiai „pernelyg greitai nenusibodo jos veidas“.

Kanų kino festivalis yra „neįtikėtina galimybė“, pabrėžė renginį vedusi aktorė Camile Cottin. „Naktiniai susitikimai su įtakingais vyrais jų viešbučių kambariuose šiandien nebėra Kanų dalis“, – sakė ji, turėdama omenyje atsinaujinusius „#MeToo“ debatus.

Iki gegužės 25 d, vyksiančiame Kanų kino festivalyje dėl Auksinės palmės šakelės varžysis 22 juostos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių