L. Gradauskienė prieš „Muzikinio iššūkio“ finalą: buvo garbė čia būti

  • Teksto dydis:

BTV šou „Muzikinis iššūkis“ sparčiai artėja prie finišo tiesiosios – šį šeštadienio vakarą televizijos žiūrovai stebės pirmojo sezono finalą. Ne tik stebės, bet ir savo balsais išrinks projekto laimėtojus. Net 13 savaičių dalyvių likimus sprendę komisijos nariai – Giedrius Drukteinis, Livija Gradauskienė ir Kristina Zmailaitė – šį kartą balso teisės nebeturės.

„Žinokit, aš mačiusi nemažai muzikinių projektų. Niekur nebuvo tokios draugiškos komandos. Jokios konkurencijos, tik palaikymas... Ačiū, mielieji, buvo garbė čia būti“, – sakys L. Gradauskienė.

Tik prasidėjęs, visiškai naujas projektas „Muzikinis iššūkis“ pelnė visas žiūrovų simpatijas ir nuo pirmosios laidos stebino įspūdingais Lietuvos garsenybių numeriais. Net 14 žinomų žmonių – 7 vyrai ir 7 moterys – kiekvieną savaitę susiburdavo į vis naujus duetus. Paskutinę projekto laidą televizijos žiūrovus džiugins tik geriausi „Muzikinio iššūkio“ pasirodymai, kuriuos kiekvieną šeštadienį išrinkdavo kompetentinga komisija ir patys dalyviai.

Laimėję ne vienoje laidoje, „Muzikinio iššūkio“ finale kai kurie dalyviai pasirodys net keletą kartų. Aktorius Eimutis Kvoščiauskas su skirtingais partneriais atliks net 4 kūrinius. Deividas Norvilas-Deivis, Rūta Žibaitytė, Jokūbas Bareikis ir Neringa Nekrašiūtė stoję į skirtingus duetus pasirodys po 3 kartus. Simona Nainė finale atliks 2 kūrinius. Tadas Juodsnukis, Ieva Juozapaitytė, Monika Šedžiuvienė, Baiba Skurstene-Serdiukė, Audrius Janonis, Vilija Matačiūnaitė, Giedrius Leškevičius ir Linas Lapėnas pasirodys po kartą.

Ant „Muzikinio iššūkio“ scenos šį šeštadienio vakarą stos šios garsenybių poros: E. Kvoščiauskas ir D. Norvilas-Deivis, N. Nekrašiūtė ir I. Juozapaitytė, J. Bareikis ir G. Leškevičius, A. Janonis ir R. Žibaitytė, S. Nainė ir T. Juodsnukis, E. Kvoščiauskas ir J. Bareikis, D. Norvilas-Deivis ir R. Žibaitytė, V. Matačiūnaitė ir N. Nekrašiūtė, R. Žibaitytė ir E. Kvoščiauskas, L. Lapėnas ir M. Šedžiuvienė, J. Bareikis ir S. Nainė, D. Norvilas-Deivis ir N. Nekrašiūtė, B. Skurstene-Serdiukė ir E. Kvoščiauskas.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Rasa

Rasa portretas
Gaila, kad jau finalas. Daugiau tokiu muzikiniu laidu - ir gyvenimas butu grazesnis :) puikus dalyviai, puiki komisija! Labai labai patiko. Lauksime kazko panasaus. Saunuoliai!
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių