L. ir P. Kazlauskai: nerūkėm, negėrėm, tik mylėjomės, mylėjomės

  • Teksto dydis:

Legendinis estrados duetas – Liveta ir Petras Kazlauskai žavi ne tik jautriomis dainomis, bet ir paprastumu. Daug metų kartu gyvenanti ir scenoje meilės dainas atliekanti pora turi begalę patarimų, kaip laimingai gyventi kartu ir išsaugoti jaunystę.

TV3 laidoje „Legendinės legendos“ paklausti apie savo jaunystės paslaptį, dainininkai neslepia, kad propaguoja sveiką gyvenimo būdą: Petras lenda į eketę, nė vienas iš jų neturi žalingų įpročių. „Nerūkėm, negėrėm, tik mylėjomės ir mylėjomės“, – sako Liveta ir laidos vedėjams – kitai legendinei estrados porai Orestui ir Džildai Vaigauskams – įteikia po stebuklingą, organizmą valančią slyvą. 

Liveta ir Petras sako, kad neretai ir pasipyksta, pavydi vienas kitam gerbėjų dėmesio. „Danutė – daktarė, kuri taip bučiuojasi, tokias lūpytes padaro, kad jis pamatęs iškart puola bučiuot. Kita yra draugė – Valdonė, kurią Petras tik pamato, tai per liemenį apsikabina...“ – vyro gerbėjas vardija Liveta. O šis tik kaltai tarsteli: „Man kažkodėl labai patinka bučiuotis, nežinau, gal čia liga kažkokia“.

Man kažkodėl labai patinka bučiuotis, nežinau, gal čia liga kažkokia.

Tačiau Liveta pripažįsta, kad turėti vyrą, kuris mėgsta moterų dėmesį – tik privalumas. Vis dėlto ji tikina ne kartą gelbėjusi Petrą nuo įkyrių moteriškių. Savo gerbėjais ji taip pat labai patenkinta: „Žinokit, dar ir bachūrai mane pakalbina gatvėje, ir parašo žinutę kokią gražią. Į kairę tiktai mintyse gal nueinu, bet gal ir iš tikrųjų norėčiau nueiti“, – kikena Liveta ir pasakoja, kad Vokietijoje įprasta, jog vieną dieną sutuoktiniai paleidžia vienas kitą ir leidžia negrįžti per naktį.

Neatlaikęs viliokės Livetos flirto, Orestas tarsteli, kad mielai ir pats vienai nakčiai pas ją nueitų. Tai sukelia baisų Džildos įsiūtį ir abi poros po to jau visą pokalbį svaidosi žaibais. Tiesa, liaudies išmintis byloja, kad nuo neapykantos iki meilės – vienas žingsnis, tad ir šis pasisvaidymas žaibais baigiasi užsidarymu viešbučio kambaryje keturiese. Kas ten vyko? Kokius žaidimus Vaigauskai siūlė pažaisti Kazlauskams? Kaip Petras išgelbėjo Livetą ir dukrą Ingridą? Ir kokias detales apie Livetos ir Petro porą atskleis būrėjas Leopoldas Malinauskas su žmona? Sužinosite jau šį vakarą 20 val. laidoje „Legendinės legendos“.NAUJAUSI KOMENTARAI

lina

lina portretas
O Petrelio kur anūkai?

Juoko doze

Juoko doze portretas
Jezau ,kiek juokiaus,kad pilva pameciau,liveta saunuole,dar karta susizavejau sia ponia.dieve rokia faina laida sumaste sie du talentingi zmones, bent pralinksmina dienos pabaiga po sunkiu darbu

R

R portretas
Bebalsiai...
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių