L. Kazlauskienė apie jos ir vyro skirtumus: gyventi su skirtingo auklėjimo žmogumi – didelis darbas

  • Teksto dydis:

Visiems puikiai žinomas šeimyninis estrados duetas Liveta ir Petras Kazlauskai galėtų būti tikras tvirtos santuokos pavyzdys. Net ir metų pradžioje žiniasklaidoje pasklidus gandams apie byrančius santykius, pora greitai juos paneigė. Visgi, Liveta pripažįsta, jog per ilgus bendro gyvenimo metus būta įvairiausių nesutarimų, tačiau jeigu tikrai myli žmogų, sugebi prisiderinti prie jo skirtumų.

Šį šeštadienį, 8.30 val., TV3 televizijos žiūrovus žadins ir į kulinarijos pasaulį pasinerti kvies kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Dėl šalyje įvesto karantino, į dvikovą dėl geresnio kulinaro vardo stoja ne žinomi žmonės, o laidos vedėjai, šefai Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir Dilanas Dampella Gamage. Nuspręsti, kuris iš jų geresnis kulinaras tenka kviestinei žvaigždei, kuri, įvertinusi abu patiekalus, išrenka jai skanesnį.

Šefai, artėjančių šv. Velykų proga, gamins kitokius šventinio stalo užkandžius: Ilona ruoš ispaniškų tapų lėkštę, o Dilanas keps azijietiškus „spring rolls“ suktinukus su rūkytos vištienos įdaru. Gurmaniškų šedevrų įvertinti atvyks estrados pažiba, šeimyninis duetas – L. ir P. Kazlauskai.

Pavyzdine pora neretai vadinami dainininkai atvirauja, jog judviejų požiūris į gyvenimo būdą ne visuomet sutampa. Petras jau ne vienerius metus propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir grūdinasi itin drąsiais metodais – rudenį maudosi šaltame ežere, o žiemą – neria į eketę. Pasak Livetos, Petras kiekvieną šeštadienio rytą pradeda lauke užsipildamas kibirą ledinio vandens, tad prie tokių jo pomėgių, jai tenka prisitaikyti ir virtuvėje.

Didelis darbas yra gyventi šeimoje su skirtingo auklėjimo ar požiūrio žmogumi, tačiau jeigu myli – tai ir deriniesi.

„Kalbant apie mitybą, stengiuosi gaminti tokius patiekalus, kurie tiktų ir man, ir jam. Bet kuomet atsibosta, būna, jog pasigaminu tik sau, o jau Petras gali valgyti arba nevalgyti. Didelis darbas yra gyventi šeimoje su skirtingo auklėjimo ar požiūrio žmogumi, tačiau jeigu myli – tai ir deriniesi“, –  atviraus Liveta.

Dainininkai pasakoja, jog karantino laikotarpis nemenkai pakenkė muzikinei veiklai, tačiau viltingai tikisi, kad atšilus orams ir atėjus vasarai, vėl galės sugrįžti į sceną ir džiuginti klausytojus pamėgtomis dainomis.

„Jau sulaukiame užsakymų vasarai, miestelių, kaimelių šventėms. Norisi, kad kuo greičiau pasibaigtų karantinas, mat mums nesvarbu, kur dainuoti, svarbu, kad būtų klausytojų“, – pasakos Petras.

Tačiau, nors koncertai ir renginiai sustoję, pora kūrybiškumą išnaudoja kitoms veikloms – Liveta ėmėsi kurti gėlių puokštes. O norėdami nustebinti savo pirkėjus, pora sugalvojo ir užsakymų pristatymą paversti mažu koncertu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pil.

Pil. portretas
Tą šeima ir jos santykiai niekuo nesiskyre nuo kitų eilinių.Matosi viskas puikiai ir visai jie neįdomus.Manau nėra reikalo apie juos rašyti, nebent neturi apie ką rašyti.

Pil.

Pil. portretas
Juokas ima iš tokios "dainininkes". užstalės dainininkai . Audėja mat tapo "dainininke",Petro dėka užlipo į sceną ir nereikia save aukštinti.Dainos ir jos dainavimas nieko vertas,nejuokinkite pasaulio.

Ona

Ona portretas
JIe turi lįsti į eterį, nes praėjus susidomėjimui, nepasreklamavus, dings bet koks populiarumas. Tiesiog jiems tai privalu.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių